Zapomeňte na vakuované uzeniny ze supermarketu, udělejte si svoje vlastní

Sbíhají se vám sliny na krásně vyuzenou klobásku? Nebo dáváte přednost růžovoučkému lososu vyuzeném na cedrovém prkénku? Naše nabídka udících lupínků a dalších pomůcek pro uzení vaše choutky jistě uspokojí.  

Lupínky, plátky, prkýnka

Kromě udících lupínků, které vám můžeme nabídnout v šesti různých příchutích, máme v nabídce také plátky na uzení z olšového dřeva, dále udící prkénko z cedrového dřevadřevěné špalíky na uzení s příchutí bílého ořechu. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.  

Udit můžete, co se vám zamane

Na uzení je nejlepší to, že můžete udit prakticky cokoliv, na co máte zrovna chuť. S našimi udícími lupínky Weber se můžete pustit do uzení makrely, nebo lososa, stejně tak si můžete na svém grilu vyudit dobře uleželý sýr, celé kuře, klobásky nebo třeba grilovanou zeleninu. Fantazie se meze nekladou a široké spektrum příchutí udících lupínků, které vám můžeme nabídnout, je zárukou, že každé vaše uzení bude nezapomenutelným zážitkem.  

Na čem můžu udit?

Předtím, než začnete udit, musíte lupínky namočit zhruba tak na dvacet minut do studené vody, aby vám na grilu hned neblafly a neshořely. To byste pak z uzení nic neměli. Namočené udící lupínky můžete volně položit na grilovací rošt vedle pokrmu, který chcete vyudit, nebo si můžete pořídit šikovnou vychytávku v podobě udícího boxu a lupínky dát do něj. Záleží na vás, pro jakou variantu se rozhodnete, každopádně v obou případech platí, že musíte mít zavřený poklop vašeho grilu nebo udírny.Pro uzení na plynových grilech lze použít díl na uzení se zkráceným roštem, který je dostupný jak pro grily Spirit, tak pro modely Genesis.

Příchutě udících lupínků Weber

uzeny-losos-1059
dsc-0147
img-5783
img-5785
kapr-uzeny-na-grilu-351
img-5784
img-5786
img-5787
kapr-uzeny-na-grilu-348
img-5788
kapr-uzeny-na-grilu-350
img-5789
img-5790
uzeny-losos-1081
img-5791
img-5792
img-5793
uzeni-1579
img-5794