Attitude 2100 LX - novinka pro sezónu 2020

V průběhu minulého týdne k nám konečně dorazila dlouho očekávaná novinka letošní grilovací sezóny, kterou je právě plynový gril Campingaz Attitude 2100 LX. Gril je již sestavený a na své první příznivce čeká na výstavce naší prodejny Zahradní centrum Vladeko, Tachlovice (Praha-západ).

Jedná se o kompaktní gril se spoustou možností využití díky roštu Culinary Modular. Do roštu perfektně zapadne příslušenství jako je např. Wok pánev nebo pizza kámen. Plynový gril Campingaz Attitude je první gril, jehož menší rozměry umožní umístění grilu na desku stolu. Není tudíž třeba dokupovat drahé originální stojany a současně šetříte svá záda - nemusíte se ke grilu ohýbat. Moderní vzhled tohoto grilu navíc jistě přitáhne velké množství fanoušků grilování.

Gril je vybaven litinovým roštem rozděleným na dvě části. V jedné části je oboustranný litinový tál - můžete si vybrat hladký povrch pro přípravu volských ok, palačinek či lívanců nebo povrch s mřížkou pro krásně vypadající steaky či velké kusy zeleniny. V druhé části je litinový rošt s vyjímatelným středem pro umístění grilovacího příslušenství Culinary Modular.

Grilovací plocha je rozdělena na dvě části a pod každou z nich je umístěný samostatný hořák. Při přípravě jídla pro menší počet osob tedy nemusíte využívat celou grilovací plochu a zapalovat oba hořáky. Při použití příslušenství ve vyměnitelném středu roštu můžete též použít pouze jeden z hořáků. Hořák má dostatečný výkon pro vytvoření potřebné teploty při přípravě pokrmů.

Gril se zapaluje naprosto jednoduše. Stačí pouze zmáčknout elektrické zapalování a otočit knoflíkem u požadovaného hořáku a gril okamžitě chytne. Na víku grilu je navíc umístěn analogový teploměr, díky kterému budete vždy vědět přesnou teplotu uvnitř grilu.

Plynový gril Attitude nás velmi zaujal svým moderním vzhledem a snadným použitím, které zvládne i naprostý začátečník ve světě grilování. Přijďte se i Vy pokochat do naší kamenné prodejny, kde se díky našim poradcům dozvíte o grilu veškeré potřebné informace.

Aktuality

Archiv aktualit