Cestovní grily na dovolenou od Campingaz

Milujete grilování natolik, že se ho nechcete vzdát ani o dovolený? Jezdíte v létě na vodu? Trávíte prázdniny v kempu nebo pod stanem? Pak by se vám mohli líbit naše cestovní grily Campingaz Party Grill 200 a Party Grill 400, které jsou na letní dovolenou v kempu nebo na vodě jako dělané.  

Campingaz Party Grill 200

Cestovní Campingaz Party Grill 200 je vybaven teflonovým roštem o průměru 26 centimetrů a hořákem o příkonu 2 kW. K napájení se používá plynová kartuše. Jednou z velkých výhod Party Grillu 200 je možnost předělat gril na plynový vařič. Stačí sundat rošt a rázem můžete na Party Grill vařit jako na plynovém sporáku. Tím si ušetříte místo v batohu, protože sebou nebudete muset tahat další vařič. Ostatně ani samotný Party Grill nezabere mnoho místa. Party Grill 200 stojí na třech nohách, které lze po skončení grilování snadno odšroubovat a umístit je do útrob grilu. Pohodlně se vejde do větší krosny a v barelu na lodi nebo v kufru u auta nezabírá už skoro žádné místo. Cestovní Campingaz Party Grill 200 stojí 1 979,- a v našem e-shopu jej snadno dohledáte pod produktovým kódem 2000023716.

 

Campingaz Party Grill 400

Campingaz Party Grill 400 je typově velmi podobný jako model 200, jen je o něco větší a má pár vychytávek navíc. Do základní výbavy patří grilovací rošt o průměru 29 centimetrů a kromě grilovacího roštu je vybaven také litinovým tálem, víkem, které lze využít jako pánev a v neposlední řadě je možné Party Grill, stejně jako model 200, používat jako obyčejný plynový vařič. Party Grill 400 disponuje hořákem o příkonu 2 kW a napájí se pomocí plynové bomby. Podobně jako Party Grill 200 má i „čtyřstovka“ skládací nohy, které lze sbalit do útrob grilu. Plynový gril Campingaz Party Grill 400 stojí 2 999 korun a na našich webových stránkách jej snadno najdete pod katalogovým číslem 2000023718.

Aktuality

Archiv aktualit