Gril Campingaz gril 4 Series Select S konečně skladem

První z mnoha novinek letošní grilovací sezóny v podobě grilu 4 Series Select S konečně dorazila na naši prodejnu. Výrobce Campingaz pro letošní sezónu přišel hned s několika novinkami. Jedná se vylepšené grily ve velmi moderním vzhledu - tmavě šedé nebo černé barvě.  A jako první k nám dorazil právě gril Campingaz 4 Series Select S.

Gril je vybaven čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli a elektronickým zapalování. Ke grilu tedy není třeba dokupovat rozptylovače tepla jako ochranu hořáků. Ta je již zabudována přímo v roštech. Uvnitř grilu je pak litinový rošt s vyjímatelným středem pro perfektní využití s příslušenstvím Culinary Modular. V jednom z bočních stolků je navíc zabudovaný postranní vařič pro přípravu omáček nebo příloh ke grilovanému masu. Druhý boční stolek naprosto jednoduše sklopíte pomocí nového systému Push2Fold. 

Další z inovací je unikátní čistící systém InstaClean® AQUA, kdy omastek z roštu odkapává přímo do odpadní zásuvky naplněné vodou - špínu z grilu tak jednoduše vylijete. Zároveň voda v miskách zajistí, že Vaše maso nebude nikdy vysušené.  

Většina zákazníků se nás ptá, zda je do grilu možné umístit i 10 kg PB láhev. U tohoto grilu říkáme: ANO! 

Gril je již sestavený v naší kamenné prodejně v Tachlovicích a netrpělivě čeká na své první obdivovatele. Přijďte se podívat i Vy :-)