Grily Plancha jsou jako dělané pro stánkový prodej

Napadlo vás někdy otevřít si přes léto stánek s rychlým občerstvením, ale neměli jste dost peněz na pořádné vybavení? Pak jsou tyto řádky určené právě vám. Seznamte se s našimi plynovými grily Campingaz Plancha, které jsou jako stvořené pro bufety, kiosky a stánky s občerstvením.  

Proč jsou grily Plancha jako dělané do bufetu?

Důvodů proč se grily Campingaz Plancha náramně hodí pro stánkový prodej je několik. V prvé řadě se jedná o spolehlivé výkony s výkonnými hořáky a velkou grilovací plochou, která umožňuje grilovat jídlo až pro 12 lidí naráz. Důležité pro stánkový prodej je také to, že se dá Plancha používat jako stolní gril. Nepotřebujete tedy žádný speciální stojan, nebo vozík, který by jen zabíral další místo navíc. Použití grilů Plancha ve stánkovém prodeji nahrávají také nízké nároky na údržbu. Hladká grilovací plocha se snadno čistí i po velmi intenzivním grilování. A přestože mají grily Campingaz Plancha velkou plochu na grilování, jejich celkové rozměry jsou oproti většině ostatních plynových grilů Campingaz zanedbatelné. Díky tomu jsou grily Plancha velmi skladné a bezpečně se vejdou i do kufru malého osobního auta. Co se týče využití, můžete na Planche grilovat vesměs totéž, co na klasickém grilu. Plancha je skvělá na grilování steaků, klobásek, hamburgerů, zeleniny, ale můžete na ní připravit klidně i volská oka se slaninou, omeletu, nebo třeba i sladké lívance, palačinky nebo trhanec. Možnosti pro sestavení menu vašeho stánku jsou tak prakticky nekonečné. Záleží jen na vašich schopnostech a fantazii jak gril Plancha využijete.  

Tři možnosti na výběr

Z naší aktuální nabídky vám můžeme nabídnout hned tři různé plynové grily Campingaz Plancha. Všechny si můžete prohlédnout v naší prodejně s grily a příslušenstvím Campingaz, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.    

img-6303
p1070934
img-6331
p1070972
img-6343
p1070992
img-6342
p1070928
img-6373
p1070975

Aktuality

Archiv aktualit