Litinové nádobí - pefektní doplněk ke grilu!

Dubnové počasí se snad brzy umoudří a konečně nastane ta správná doba pro grilování. Vy se právě poohlížíte po novém grilu nebo již gril vlastníte a hledáte, co by Vám ještě při grilování přišlo vhod. Přesně v tento okamžik přicházíme s nabídkou litinového nádobí, které Vám při grilování udělá perfektní službu. Do nabídky jsme aktuálně ke grilům přidali troje příslušenství, které nás oslovilo nejvíce.

1. Stojan na kuře

Jako první jsme pro Vás vybrali stojan na kuře vyrobený z čisté litiny. Při grilování Vám v míse kolem kuřete zůstane dostatek místa pro grilování zeleniny nebo přílohy k masu. Tento stojan navíc perfektně pasuje do systému Culinary Modular - jako pro něj vyrobený :-)

2. Litinová pánev se dvěma madly

Pánev vyrobená z čisté litiny je bezpochybně jednou z nepostradatelných věcí při grilování. Na litinové pánvi můžete ugrilovat mořské plody, kousky zeleniny, přílohy k masu, ale i vynikající masové směsi. Grilovací pánev s průměrem 35 cm rovněž perfektně pasuje do otvoru pro příslušenství Culinary Modular. Samozřejmě své využití najde i na bočním hořáku Vašeho grilu. 

3. Litinový hrnec s poklicí

Tento litinový hrnec využijete jak při grilování na plynovém grilu, tak i přímo na ohništi v kempu či na chatě. Hrnec má proto nerezové ouško, které využijete právě při zavěšení nad ohništěm. Poklici lze využít i jako samostatnou pánev. 

Další nabídku litinového nádobí pro Vás plánujeme v nejbližší době.