Nejlepší grily pro grilování na balkoně? Přece plynové grily Campingaz Plancha

Nejcharakterističtějším rysem grilování na balkoně je nedostatek prostoru. Na panelákovém balkoně se člověk nemůže roztahovat jako ve vlastní zahradě a tak je pro balkonové grilování potřeba nějaký skromnější, prostorově méně výrazný gril, ideálně na plyn nebo elektřinu, aby kouř z briket neprudil sousedy. A my pro vás takové grily máme – plynové grily Campingaz Plancha! Gril, na kterém uděláte báječné krevety, rybu, steak, zeleninu, lívance, omeletu zkrátka co vás napadne. 

Plynový gril Plancha L

Plynový gril Campingaz Plancha L černé barvy je co se provedení a designu nejjednodušší, ale na druhou stranu ze všech grilů Campingaz Plancha disponuje největší grilovací plochou a nejsilnějším výkonem. Pro grilování je vybaven aluminizovaným hořákem o příkonu 8,2 kW a zapaluje se pomocí systému Piezo. Navzdory tomu je ze všech tří grilů typu Campingaz Plancha nejlevnější. Model Campingaz Plancha L stojí 4 999 korun a na našich webových stránkách jej dohledáte pod katalogovým číslem 3000005442.  

Plynový gril Plancha BF LX

Další z kolekce je plynový gril Campingaz Plancha BF LX. Jedná se o plynový gril typu Plancha s grilovací plochou v podobě desky z těžké masivní litiny o velikosti 60 x 40 centimetrů. Pod litinovou deskou jsou speciální hořáky Blue Flamer o příkonu 6 kW. Gril se zapíná pomocí elektrického zapalování, což je o něco pohodlnější varianta než klasické zapalování Piezo, kterým je vybaven model Campingaz Plancha L. Zatímco Piezo zapalování klade při stlačení knoflíku odpor, u elektrického zapalování stačí jen zlehka zmáčknout knoflík, otočit kohoutkem a je hotovo. Piezo zapalování přece jen klade větší odpor. Součástí grilu je také plechový kryt, který může sloužit jako víko, nebo jako tepelný štít. Plechový kryt není s grilem pevně spojen a na gril se připevňuje pomocí dvou háčků. Plynový gril Campingaz Plancha stojí 6 999 korun a na našich stránkách mu patří produktové číslo 3000005414.  

Plynový gril Master Plancha LX

Nejluxusnější Plancha gril z naší nabídky. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX je vybaven grilovací deskou z těžké černé litiny o velikosti 60 x 40 centimetrů, na které se dá naráz připravit jídlo pro 12 lidí najednou. Pod grilovací deskou jsou ukryty speciální Blue Flame hořáky z nerezové oceli o příkonu 6 kW. Gril se zapaluje pomocí systému InstaStart, kdy k zapnutí grilu stačí pouze zlehka pootočit regulačním kohoutkem. Součástí grilu je i plechový kryt, který je s grilem spojen pantem. Víko může sloužit jako tepelný štít nebo jako poklop na gril. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX stojí 9 299 korun a na našich webových stránkách je dohledatelný pod katalogovým číslem 3000004806.

img-0637
img-0638
img-0642
img-0979
img-0984
img-0983
p1070719
img-6331
1
4

Aktuality

Archiv aktualit