Nové grily Campingaz Dual Heat jsou tu!

Grilovací sezóna se pomalu blíží a my pro vás máme exkluzivní novinku. Dva zbrusu nové grily ze speciální kolekce Dual Heat.

Dvě víka, dvě termosondy, dva rošty

Nové grily z kolekce Campingaz Dual Heat se od všech ostatních grilů Campingaz liší už na první pohled. Mají totiž dva poklopy a tím pádem dvě oddělené grilovací plochy. Můžete tak separátně grilovat dvě jídla, aniž byste museli řešit, zda kuřecí prsa na kari „nenačichnou“ od vepřové na česneku apod. Oba poklopy mají navíc vlastní teploměr s ciferníkem, takže při grilování přesně víte, jak moc jste pod daným víkem „zatopili“.

Varianta se dřevem a s bočním vařičem

Jak už bylo řečeno, těšit se můžete na dva nové grily. Konkrétně to jsou Campingaz 4 Series DH Classic WLD a Campingaz 4 Series DH Classi EXD. Prvně jmenovaný, plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD je velký luxusní „stroj“ se čtyřmi nerezovými a bočními pultíky z akáciového dřeva. Pro grilování je vybaven litinovým roštem Culinary Modular (pod jedním poklopem) a litinovým tálem (pod druhým poklopem). Boční dřevěné pultíky představují ideální odkládací plochu pro různé ingredience a grilovací pomůcky. V době nepoužívá lze boční pultíky sklopit a gril tak nezabírá tolik místa. Pod grilovací vanou je praktická polička vhodná k uložení kořenem, skleniček s marinádou a dalších nezbytností, které člověk potřebuje mít při grilování pěkně po ruce.

Plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic EXD je vybavený čtyřmi nerezovými hořáky a bočním plynovým hořákem, který se obvykle využívá k přípravě různých omáček a příloh k masu. Stejně jako model s dřevěnými pultíky má i tento model pod jedním poklopem grilovací rošt Culinary Modular z masivní litiny, díky kterému můžete na grilu používat kámen na pizzustojan na kuře nebo třeba pánev na paellu či další příslušenství z kolekce Culinary Modular. Po druhým poklopem je litinový tál, na kterém se krásně grilují ryby a mořské plody, ale třeba i palačinky nebo lívance. Pod grilovací vanou má model 4 Series DH Classic EXD úložný prostor v podobě skříňky, do které lze uložit různé grilovací pomůcky a nářadí.

Nejlepší je přesvědčit se na vlastní oči

Oba nové grily si můžete prohlédnout v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích, kde máme oba modely z nové kolekce vystavené v kompletně sestavené podobě a včetně doplňkového příslušenství. A pokud se budete chtít na něco zeptat, bude vám k dispozici jeden z našich technických poradců, který s vámi vše potřebné probere. Naší prodejnu s grily a příslušenstvím Campingaz najdete v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

100-2419
100-2425
100-2421
100-2426
100-2422
100-2428
100-2449
100-2450
100-2460
100-2451
100-2464
100-2465

Aktuality

Archiv aktualit