Nové plynové grily Campingaz Plancha

Grilujete rádi na litinovém tálu? Máte rádi krevety a jiné mořské plody? Rádi byste si na grilu připravili i něco sladkého? Pak jsou naše nové grily Campingaz Plancha tím pravým pro vás.  

Středomořský hit

Plynové grily Campingaz Plancha s velkou litinovou deskou jsou nesmírně populární zejména ve středomořské oblasti, ale velkou oblibu si získávají i v dalších zemích, Českou republiku nevyjímaje. Velká litinová deska, je co do využití, velmi univerzální a dají se na ní báječně grilovat například krevety, nebo jiné mořské plody, hodí se i na přípravu mořských i sladkovodních ryb, skvěle se na ní grilují také klobásy a samozřejmě se osvědčí i při grilování steaků. Kromě klasických grilovacích jídel se na Planche dají udělat i sladké palačinky, lívance nebo třeba trhanec.  

Velká grilovací plocha, snadná údržba

Litinová deska, kterou jsou plynové grily Plancha vybaveny, poskytuje grilovací plochu, na které připravíte pohoštění až pro 12 lidí najednou, takže se nemusíte bát využívat grily Campingaz Plancha ani pro velké grilovačky. Potěší také nenáročná údržba. Připečená mastnota a jiné nečistoty se z litinového povrchu desky snadno odstraní pomocí speciální špachtle a vypečený tuk a grilovací šťávy stečou odtokovými kanálky do malého plechového kalíšku, který je do těla grilu zabudován. Jakmile je kalíšek plný, lze jej z grilu snadno vyjmout, vyprázdnit a vrátit zpět na své místo.  

Ideální gril na balkon i do stánku

Silný výkon při skromných rozměrech dělá z plynových grilů Plancha optimální alternativu pro ty, kteří jsou při grilování limitování prostorem a pro klasický gril nemají dost místa (například na panelákovém balkoně). Díky nenáročným rozměrům není také problém vzít si s sebou Planchu například na letní dovolenou, nebo na výlet o kempu, nebo k vodě. I do kufru malého auta se Campingaz Plancha spolehlivě vejde. Plynové grily Plancha se ale osvědčí i v jiných situacích. Například minimální nároky na údržbu a velkokapacitní grilovací plocha dělají z Planchy ideální gril pro stánkový prodej. K napájení se používají plynové bomby. Plynové grily Campingaz Plancha si můžete prohlédnout na vlastní oči v naší prodejně v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

img-6303
img-6318
img-6258
img-6343
p1070841
Kalíšek na vypečený tuk a grilovací šťávy
p1070933
img-6259
p1070953
p1070973
Grily Campingaz Plancha se napájejí pomocí plynové bomby.
p1070990
p1070994
img-6342
img-6264

Aktuality

Archiv aktualit