Nový rok = nové grily, seznamte se s Campingaz Master „Black edition“

Luxusní plynové grily Master od Campingaz se dočkaly dalšího přírůstku. Do rodiny špičkových plynových grilů, které jsme vám představili začátkem loňského roku, přibyly dva grily ze speciální edice „Black edition“. Master Series 3 LXS Black Edition se třemi hořáky a Master 4 Series LXS Black edition se čtyřmi plynovými hořáky.  

Černý švihák se 3 nebo 4 hořáky

S novou kolekcí luxusních grilů Black edition se můžete těšit na dva nové modely plynových grilů Campingaz, a sice  Master Series 3 LXS Black Edition vybavený třemi hořáky a Master Series 4 LXS Black Edition se čtyřmi hořáky. V obou případech se jedná o moderní plynové grily, se silným výkonem a velkým grilovacím roštem, na kterém lze připravit jídlo až pro 12 a v případě čtyřhořákového Master Black Edition až pro 16 lidí najednou. Takže se nemusíte bát ani grilovaček, kdy se u vás na zahradě sejde větší množství přátel a známých. Navíc oba grily jsou vybaveny speciálním litinovým roštem Culinary Modular s vyměnitelným středem, který lze z grilu vyjmout a nahradit libovolným příslušenstvím Culinary Modular, se kterým výrazně rozšíříte uživatelské rozhraní svého grilu a připravíte na něm takřka jakékoliv jídlo, které vás napadne. Střed roštu můžete nahradit například stojanem na drůbež, který je ideální pro přípravu drůbeže vcelku, vybrat si můžete také kámen na pizzu, nebo asijskou wok pánev, ale třeba i velkou pánev na španělské tradiční jídlo paella. Navíc kromě základní grilovací plochy jsou oba noví černí Masteři vybaveni také bočním plynovým hořákem s vlastním regulačním kohoutkem, na kterém můžete při grilování paralelně připravovat různé přílohy nebo omáčky k masu.  

Přijďte se k nám podívat

Pokud se chcete s novými grily blíže seznámit, není nic jednoduššího, než nás navštívit v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy). Zde máme oba nové grily (a mnoho dalších) vystavené, takže si je můžete důkladně prohlédnout a pro případ, že byste měli nějaké otázky, vám bude k dispozici jeden z našich technických poradců.

p1070481
p1070485
p1070491
p1070490
p1070488
p1070489
p1070486
p1070487
p1070492

Aktuality

Archiv aktualit