Nový set na rožnění Campingaz

Grilovací sezóna je již v plném proudu a nám denně chodí několik dotazů právě na rožnící sety k plynovým grilům Campingaz. Vepřová pečeně či kuře dokonale opečené ze všech stran přeci ke grilování jednoznačně patří. A my nyní můžeme dát zákazníkům dlouho očekávanou zprávu: Konečně jste se dočkali!

Set na rožnění campingaz

Zrovna tak jako výrobce Campingaz vyšel letos na trh s novými grily s inovativními hořáky, musel tomu samozřejmě přizpůsobit i set na rožnění tak, aby jej bylo možné pohodlně použít na většinu plynových grilů Campingaz. 

Set na rožnění Campingaz

Set musí samozřejmě obsahovat elektromotor pro velké zatížení a nastavitelnou grilovací jehlu. Tato má základní délku 77 cm, ale pomocí nástavce ji lze prodloužit až na 94 cm. Maso na jehlu pevně uchytíte pomocí 2 posuvných čtyřbodců a jednoho středového bodce. 

rožnící set Campingaz

V balení pak nesmí chybět spojovací plíšky, kterými připojíte grilovací set na příslušný gril.

set na rožnění Campingaz

Jednou z nejdůležitějších částí setu jsou ochrany hořáků. V balení naleznete 4 kusy chráničů hořáků pro inovativní Blue Flame hořáky, ale  i 2 kusy chráničů pro standardní trubkové hořáky. Plochými hořáky Blue Flame jsou vybaveny letošní novinky - grily 3 Series Select, 3 Series Select S, 3 Series Premium S, 4 Series Select S, 4 Series Premium S a 4 Series Onyx. Tyto grily nejsou v základu vybaveny žádnými chrániči hořáků - ochranu hořáků mají totiž zabudovanou přímo v litinových roštech. 

set na rožnění campingaz

Trubkovými hořáky jsou vybaveny grily 3 Series Classic a Woody a 4 Series Classic a Woody a grily Master. Pokud máte gril v původní výbavě s litinovým tálem v části grilovací plochy, využijete tyto chrániče pro hořáky umístěné přímo pod grilovacím tálem. Proto jsou v balení pouze 2 kusy - na ostatních hořácích máte rozptylovače již v základním vybavení grilu.  

ochrana hořáků u grilu campingaz

Set na rožnění můžete dále použít i na grily 2 Series RBS a 3 Series RBS, které jsou vybaveny bočními keramickými hořáky. 

Rožnící set není možné použít v grilech 2 Series Classic, Adelaide a 4 Serie RBS.

Aktuality

Archiv aktualit