Plynový gril Campingaz = dobře vybavená venkovní kuchyně!

Všechny dostupné modely plynových grilů Campingaz vystaveny v prodejně s grily v Tachlovicích!

Přestěhovali jste se do vysněného domu či bytu a Vaše terasa zeje prázdnotou? Váš starý gril dosluhuje a rádi byste ho vyměnili za novější model?  Zastavte se u nás u nás na prodejně a my Vám s tímto problémem rádi pomůžeme. Veškeré dostupné modely plynových grilů Campingaz si u nás můžete prohlédnou i "osahat".

plynové grily campingaz

Široká nabídka příslušenství Campingaz Vám navíc z grilu pomůže vytvořit plnohodnotnou zahradní kuchyni, ve které můžete připravit cokoliv od míchaných vajec ke snídani až po dezert v podobě lívanečků s lesním ovocem - jen vanilkovou zmrzlinu budete muset vytáhnout z mrazáku.

plynové grily campingaz

 Na grilovanou drůbež či větší kusy masa bude Vaším dokonalým parťákem set na rožnění Campingaz. Vyberete-li si gril ze 4 nebo 3 Series nemusíte mít žádné obavy - bude Vám do grilu perfektně pasovat. Součástí rožně jsou veškeré potřebné součástky, které využijete při instalaci rožně buď na původní modely grilů, které měly v sobě rozptylovače tepla nebo na nové modely Select či Premium, které mají ochranu hořáků zabudovanou už přímo v litinových roštech. 

rožnící set campinga

Na robustní litinové desce Campingaz připravíte výborné zeleninové směsi, volská oka, ale i již zmíněné lívanečky. Menší kousky masa, či mořské plody Vám díky ní již nikdy roštem nepropadnou.

litinová plancha Campingaz

Ani milovníci pořádného guláše nebudou zklamáni. I když jste si původně mysleli, že boční vařič nevyužijete a pořídili si gril bez něj, nemusíte zoufat. Díky roštu Culinary Modular můžete vařit guláš v litinovém hrnci přímo uvnitř komory grilu. 

plynový gril campingaz

Nebo to můžete zkusit jen tak obyčejně jako my - grilovaný losos a rozpečené bagetky s bylinkami :-)

grilování na plynovém grilu Campingaz