První novinky od Campingazu dorazily na sklad!

Jako první z novinek výrobce plynových grilů Campingaz na náš sklad dorazily grily Campingaz 2 Series. Jmenovitě se jedná o grily 2 Series LX Plus D a grily 2 Series Classic EXS Vario D. Oba grily jsou nabízeny v elegantní černé barvě a oproti původním modelům Campingaz 2 Series mají pod grilovací plochou praktická dvířka pro ještě snadnější umístění plynové bomby a ukládání potřeb pro grilování. 

gril campingaz 2 Series

Grily mají dva výkonné ploché hořáky, která Vám umožní nezávislé grilování buď na jedné polovině nebo na celé ploše grilu a využívají zapalovací systém Piezo. Pro snadnou regulaci teploty jsou grily vybaveny dvěma ovládacími knoflíky a teploměrem zabudovaným v víku grilu. 

gril campingaz

Pro úsporu prostoru při skladování jsou grily vybaveny sklopnými bočními stolky s praktickými háčky pro zavěšení grilovacího nářadí. 

gril campingaz

Gril 2 Series Classic EXS Vario D má navíc v jednom stolečku zabudovaný praktický boční vařič pro přípravu polévek, omáček i příloh ke grilovanému masu.

gril campingaz

Grilovací plochu má pak rozdělenou na grilovací rošt a tál. Tál je obrovským pomocníkem pro přípravu menších kousků zeleniny, mořských plodů či masa, které by Vám standardním roštem propadly. Vaše děti určitě velmi ocení palačinky či lívance, které na litinovém tálu připravíte naprosto jednoduše.

gril campingaz

Ke grilu dostanete dárek v podobě připojovací sady k PB láhvi a dopravu ZDARMA. 

Přijďte se i Vy podívat na první novinky výrobce Campingaz. Grily jsou pro Vás vystaveny v naší kamenné prodejně v Tachlovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!