Rozjíždíme půjčovnu grilů Campingaz

Chystáte se na velkou zahradní party, ale schází vám to hlavní…pořádný gril? Jedete na týden do kempu a hodil by se vám nějaký malý šikovný gril? Chcete s vyzkoušet, jak se pracuje s velkým profesionálním grilem? Stavte se v naší půjčovně grilů a máte po problémech.

Jaké modely v půjčovně grilů nabízíme?

V půjčovně grilů Campingaz nabízíme celkem pět plynových grilů různých typů i velikostí. Najdete tu například Campingaz gril 1 Series Compact EX, který se napájí pomocí malé plynové kartuše a skvěle se hodí například jako cestovní gril, který si s sebou sbalíte na dovolenou, na piknik nebo na výlet do kempu. Dalším grilem, který nabízíme k zapůjčení je Campingaz Plancha BF LX. Plynový gril typu „plancha“ s velkou litinovou deskou, na které se dají báječně připravit ryby a mořské plody, ale klidně na ní můžete grilovat i steaky, špízy, kuřecí křídla, palačinky…prostě skoro cokoliv.  Kromě těchto dvou spíše menších grilů najdete v nabídce naší půjčovny grilů také výrazně větší modely, jako jsou Campingaz 2 Series RBS LXS s bočními keramickými hořáky, dále Master 3 Series Woody s bočními pultíky z akáciového dřeva a gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD se dvěma samostatnými poklopy a grilovacími rošty.

Za kolik grily půjčujeme?

Menší grily, mezi které patří cestovní 1 Series Compact EX a Plancha BF LX, nabízíme k zapůjčení za poplatek 300 korun za jeden den. V okamžik zapůjčení se také platí vratná záloha 3 000, kterou zákazník dostane po vrácení grilu do půjčovny zpět. Zbývající grily z naší nabídky půjčujeme za 500 korun na jeden den, přičemž i zde se platí vratná kauce, ovšem ve výši 5 000 Kč.

Musí se gril před vrácením vyčistit?

Ano, jedním z pravidel naší půjčovny grilů je, že zapůjčený gril se musí vrátit v takovém stavu, v jakém ho zákazník přebíral. Z čištění ale nemusíte mít strach, ke každému grilu z půjčovny totiž dostanete grilovací kartáč, se kterým se zbytků jídla a připečené mastnoty snadno zbavíte.

img-8139
img-8133
img-8148
img-8188
p1070882

Aktuality

Archiv aktualit