Skvělý doplněk pro grily s postranním hořákem

Máte gril Campingaz s postranním hořákem a říkáte si, že by vám přišly vhod nějaké šikovné doplňky? Tak to jste na správném místě, představujeme vám grilovací tál a mřížku pro plynové grily Campingaz s bočním hořákem.  

Skvělá věc na krevety, omeletu i lívance

Grilovací tál a mřížka nabízejí pestré využití. Jednoduše se nasadí na límec postranního plynového hořáku a můžete začít grilovat. Skvěle se na nich dělá na kousky nakrájená zelenina, různé masové směsi, ale také třeba krevety a i jiné mořské plody a ryby. Stejně dobře si na grilovací mřížce nebo tálu můžete udělat nadýchanou omeletu, vejce se slaninou, nebo třeba sladké lívance či palačinky.  

Pasuje i na tepelné rošty

Grilovací tál a mřížku lze ale využít i jinak. Kromě bočního hořáku je lze používat také na tepelném roštu. Zde je výhoda, že díky velikosti tepleného roštu lze používat mřížku i tál současně. Grilovací tál a mřížka jsou k dostání za 799 korun. Grilovací tál a mřížku si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší prodejně s grily a příslušenstvím Campingaz, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

2
3
4
5
100-0546

Aktuality

Archiv aktualit