Stolní gril Attitude 2100 EX skladem!

Až téměř na konci grilovací sezóny 2020 k nám na sklad konečně dorazila dlouho očekávaná novinka v podobě stolního grilu Campingaz Attitude 2100 EX. Gril jsme obratem sestavily a na své první obdivovatele již čeká vystavený v naší prodejně Zahradní centrum Vladeko, Tachlovice (Praha-západ).

stolní gril Campingaz Attitude 2100 EX

Gril Attitude 2100 EX je kompaktní gril s obrovskou možností využití hlavně díky roštu Culinary Modular. Do grilu naprosto pohodlně umístíte příslušenství Campingaz jako je např. pizza kámen, paella pánev, litinový hrnec či stojan na kuře. Plynový gril Campingaz Attitude 2100 EX a jeho jednodušší verze gril Campingaz Attitude 2100 LX jsou první grily tohoto výrobce, jejichž rozměry umožní naprosto pohodlné umístění grilu na desku stolu. Nemusíte tedy pořizovat drahé originální stojany a můžete si gril umístit do výšky, která Vám nejlépe vyhovuje. Navíc velmi atraktivní vzhled grilu doplněný o modře podsvícené ovládací knoflíky přitáhne velké množství milovníků grilování.

Stolní gril Attitude 2100 EX

Litinový rošt v grilu je rozdělen na dvě části. V jedné části je litinový rošt s vyjímatelným středem pro pohodlné umístění příslušenství Culinary Modular. Při použití tohoto příslušenství v grilu je pouze třeba vyjmout dohřívací mřížku, která by Vám znemožnila úplné dovření víka grilu. V druhé části je umístěný oboustranný litinový tál. Tady si můžete vybrat buď hladký povrch pro přípravu palačinek, lívanců, volských ok i zeleninových směsí nebo stranu s mřížkou pro báječně vypadající steaky, ryby či velké kusy zeleniny.

Stolní gril Attitude 2100 EX

Grilovací plocha je rozdělena na dvě části. Pod každou z nich je umístěný samostatný hořák s velmi atraktivním modrým plamenem - hořáky Blue Flame. Zároveň i displey je rozdělen na dvě části, můžete tedy na litinovém roštu grilovat při jiné teplotě než na litinovém tálu, případně využít pouze jednu část grilovací plochy a druhou nechat úplně vypnutou.

Stolní gril Attitude 2100 EX

Roztopení grilu je naprosto jednoduché. Stačí pouze zapnout displej a otočením knoflíku u požadovaného hořáku gril v okamžiku chytne. Teplotu v grilu následně sledujete a ovládáte na digitálním displeji umístěném uprostřed knoflíků. U grilu Attitude 2100 EX jsou navíc ovládací knoflíky podsvícené modrou barvou, což rozhodně přidá grilu na atraktivitě.

Stolní gril Attitude 2100 EX

Gril díky své velikosti perfektně využijete ve městě jako typický gril na balkon, ale můžete jej sebou vzít na chalupu, pod stan či použít jako typický kempingový gril. Nás gril zaujal svým moderním vzhledem a velmi jednoduchým použitím, které zvládne i naprostý začátečník ve světě grilování. Přijďte se i Vy podívat do naší kamenné prodejny, kde Vám naši vyškolení poradci poskytnou o grilu veškeré potřebné informace.