Tašky Campingaz vychladí pivo i v tropech

Přestože je teprve první polovina června, už k nám do Čech dorazila první vlna letních veder. Abychom nedošli z parného počasí k úhoně, chce to řádně doplňovat tekutiny. A protože teplé pivo nebo limonáda nikomu nechutná, chce to něco, co pomůže udržet nápoje v osvěžující teplotě. A s tím pomůžou chladící tašky Campingaz.  

Chladící taška Entertainer 12

Menší chladící taška Entertainer má objem 12 litrů a vejde se do ní celkem 9 půllitrových lahví. K chlazení se používají speciální chladící vložky Freeze´Pack, které však nejsou součástí a přikupují se zvlášť. Taška Entertainer dokáže udržet potraviny a nápoje studené po dobu 19 hodin, takže i na konci dlouhého dne u vody bude vaše pivko nebo limonáda krásně studená.  

Taška Mini Maxi udrží pivo studené půl dne

Vesele barevná chladící taška Mini Maxi od Campingaz má objem 19 litrů a celkově se do ní vejde 6 jedenapůllitrových PET lahví. Chladící taška je také vybavena popruhem, takže jí lze pro větší pohodlí nosit zavěšenou přes rameno, ale díky pohodlnému uchu se stejně dobře nosí i v ruce. K chlazení se používají speciální chladící vložky Freeze´ Pack, které dokáží udržet nápoje, ale i potraviny studené až po dobu 12 hodin. Díky pestrobarevnému provedení je taška vhodná i pro děti.  

Chladící taška Entertainer Dual

Chladící taška Entertainer Dual má objem 18 litrů a vejdou se do ní celkem čtyři jedenapůllitrové lahve. Maximální délka chladícího účinku je 11 hodin. Ovšem vedle chladícího účinku dokáže taška Entertainer Dula také udržovat potraviny teplé, takže se hodí i na pikniky a delší výlety. Taška je rozdělaná na dvě samostatně uzavíratelné přihrádky.

img-9476
img-9477
img-9478
img-9483
img-9484
img-9487
img-9489
img-9491
2522-img-9476
img-9475

Aktuality

Archiv aktualit