Plyn zdarma

Plyn zdarma

V dubnu začínáme

Počínaje 1. dubnem startuje u nás ve Vladeku speciální akce na plyn zdarma ke každému plynovému grilu Campingaz z naší nabídky. Ke grilu můžete dostat buď pět, nebo deset kilogramu plynu. Následující řádky vám napoví, jak na to.

Deset kilo plynu zdarma

Pokud si v naší tachlovické prodejně Vladeko zakoupíte v období mezi 1. 4 až 31. 12 2018 kterýkoliv plynový gril z kolekce Master nebo plynový gril 4 Series RBS EXS či Campingaz gril 4 Series RBS LXS, dostanete od nás jako dárek poukázku na 10 kilo propanové náplně do plynové lahve Karavan Kompozit 10 kg od Kralupolu, a to zcela zadarmo.

Plyn zdarma i k dalším grilům

Naše akce na plyn zdarma se ale týká i dalších modelů z naší nabídky grilů Campingaz. Takže pokud si od nás mezi 1. dubnem a 31. prosincem 2018 zakoupíte libovolný plynový gril Campingaz (s výjimkou kolekce Master a grilů 4 Series RBS), dostanete od nás jako dárek poukázku na 5 kilo propanbutanové náplně do pětikilové ocelové plynové bomby Kralupol.

Kde dostanu plyn zdarma?

V naší prodejně od nás obdržíte poukaz, který posléze můžete vyměnit za náplň do plynové bomby, a to na libovolné čerpací stanici EuroOil na území České republiky s prodejem propan-butanových lahví. Akce startuje 1. dubna a končí až poslední den v roce, tedy na Silvestra 31. prosince 2018. A pozor, akce se vztahuje nejen na grily zakoupené přímo v naší prodejně Vladeko, ale i na grily zakoupené v našem e-shopu.

img-8077
img-8078
img-8072