Dá se Party Grill 400 napájet pomocí plynové kartuše?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem našel plynový gril Campingaz Party Grill 400 a rád bych se zeptal, zda je možné k napájení grilu použít plynovou kartuši nebo musím gril připojit ke klasické plynové bombě? Děkuji za odpověď.
03.03.2021 Jan K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. K napájení plynového grilu Campingaz Party Grill 400 se standardně používá malá nebo velká plynová bomba na propanbutan. V úvahu připadá také napájení pomocí kompozitní plynové lahve na čistý propan. Napájení pomocí malé plynové kartuše, které zmiňujete ve svém dotazu, u tohoto modelu bohužel možné není. Gril lze napájen pouze pomocí ocelové nebo kompozitní plynové lahve. Pro připojení k PB lahvi budete potřebovat také speciální sadu 3 v 1.

V případě, že budete mít o plynový gril Campingaz Party Grill 400 zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde můžete vše probrat s jedním z našich technických poradců.

1
2
4
6
7