Jaké zapalování má vařič Camping Kitchen 2?

Dobrý den, rád bych si zakoupil plynový vařič. Na vašich stránkách mě zaujal Camping Kitchen 2. Jak se zapaluje hořák vařiče?
26.09.2022 Martin B.

Naše odpověď:

Dobrý den, Martine. U plynového vařiče Camping Kitchen 2 se hořák zapaluje manuálně. To znamená, že součástí vařiče není žádné elektronické zařízení, které vyhodí jiskru a hořák zapálí. Ten zapálíte za pomoci zapalovače, sirky nebo delší špejle, kterou zapálíte a následně přiložíte k hořáku. Pokud se Vám způsob zapálení nezamlouvá, v nabídce máme další plynové vařiče Campingaz, které disponují tzv. piezo zapalováním, což je mechanické zapalování s využitím křesadla. U tohoto typu zapalování vnější zdroj ohně není potřeba.    

jaké zapalování má vařič kitchen 2

Postup pro zapálení plynového hořáku:       

  1. připravte si zapalovač nebo špejli kterou budete k hořáku přikládat       
  2. na připojené plynové bombě povolte ventil na plno ve směru písmene „O“ nebo „+“       
  3. pootočte knoflíkem vařiče doleva, aby plyn mohl proudit hořákem    
  4. přiložte zapálenou špejli k hořáku pro zapálení    
  5. pokud se Vám nepodaří hořák zapálit, opakujte krok číslo 3 a 4

jaké zapalování má vařič kitchen 2

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-jakym-zpusobem-se-na-varici-camping-kitchen-2-zapaluje-plyn
2-jakym-zpusobem-se-na-varici-camping-kitchen-2-zapaluje-plyn