Jaký systém zapalování využívá gril Campingaz Master 4 LXS Black Edition?

Dobrý den, uvažuji o koupi plynového grilu Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition. Můžete mi říct, jaký zapalovací systém tento gril využívá? Elektronický nebo klasické piezo? Děkuji za odpověď.
07.01.2019 Žaneta M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dotazovaný plynový gril Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition využívá podobně jako ostatní gril z kolekce Campingaz Master Series zapalovací systém InstaStart. Princip spočívá v tom, že k zapnutí, respektive zapálení grilu vám stačí pootočit regulačním kohoutkem a máte zapáleno. Systém InstaStart tak představuje z uživatelského hlediska nejpříjemnější způsob zapalování plynového grilu.

V případě, že by váš zájem o plynový gril Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition i nadále trval, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely máte k dispozici naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře, který najdete na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit