Jaký úložný prostor je u grilu Campingaz 3 Series Select?

Dobrý den, zajímá mě, jaký úložný prostor mají plynové grily Campingaz 3 Series Select a jaké je jejich využití? Děkuji a přeji hezký den.
16.11.2021 Marek V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V čele plynového grilu Campingaz 3 Series Select se nachází prohlubeň, která slouží pro odkládání koření. Skvěle se tam ale vejde i pepřenka se slánkou, které u žádného grilování nesmí chybět. Velikost je ideální i pro dochucovadla a omáčky ke grilovanému masu. 

plynový gril Campingaz 3 Series

Gril samozřejmě disponuje i bočními stolky, které jsou u grilování nedocenitelnými pomocníky. U každého grilování je totiž potřeba krájet, odkládat suroviny, nebo mít prostor, kde dobroty z grilu pohodlně nandáte na talíř. K tomu všemu Vám stolky pomohou a kdyby přeci jen překážely např. při skladování grilu, nebo by nastala chvíle kdy je již při grilování nebudete potřebovat, dají se naprosto snadno sklopit.

plynový gril Campingaz 3 Series

Ve spodní části grilu se nachází držadlo na plynovou lahev, bez které se neobejde žádný plynový gril Campingaz. Jak můžete vidět, tak boční strany grilu jsou otevřené, takže je na bombu dobře vidět, což není tak úplně výhoda. Plynové bomby jsou povětšinou nevzhledné a mají na sobě různé oděrky od předchozích uživatelů, kteří je po použití vrátili zpět na benzínovou pumpu či do specializované prodejny. 

gril campingaz 3 Series

Řešením tedy může být volba jiného grilu, který má boční stěny zakryté jako například plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus D, nebo se dá v dnešní době pořídit obal na plynovou láhev, do kterého lahev pohodlně "oblečete" pomocí suchých zipů nebo stahovací šňůrky.    

plynový gril Campingaz 3 Series

Háčky na odkládání grilovacích pomůcek jako jsou kleště na grilování, špachtle, obracečky atp. najdeme u grilu na bočních stranách odkládacích stolků. Celkem jsou na grilu čtyři a všechny se nacházejí na pravé straně grilu.

plynový gril Campingaz 3 Series

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit