Je možné odmontovat přepážku mezi komorami grilu u Campingaz 4 Series DH Classic WLD?

Dobrý den, je možné u grilu Campingaz 4 Series DH Classic WLD např. pro grilování ryb (za použití velkého držáku) odmontovat přepážku ve víku grilu nebo je napevno? Děkuji za odpověď. S pozdravem.
16.10.2019 Vladimír D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD je vybaven dvěma oddělenými grilovacími komorami a dvěma teploměry, aby bylo možné současně grilovat dvě jídla při různých teplotách - např. jedno zprudka při vysoké teplotě a druhé pozvolna při nižší teplotě. V případě, že máme velký kus masa - ve Vašem případě rybu, je možné přepážku mezi komorami grilu jednoduše vymontovat. Přepážka je uchycená pouze dvěma šrouby a její demontáž je opravdu snadná.

V případě, že byste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

20200113-140746
20200113-140816