Je možné u grilu Plancha nahradit litinovou desku klasickým roštem?

Dobrý den, je možné u grilu Campingaz Master Plancha nahradit litinovou grilovací desku klasickým roštem s mřížkou? Děkuji za odpověď.
14.06.2019 Mirek T.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX je vybaven hladkou litinovou deskou, kterou nelze ničím nahradit. Navíc princip grilů typu Plancha spočívá právě v grilování na hladké ploše, díky které je Plancha maximálně univerzální a připravíte na ní prakticky jakékoli jídlo. Plynový gril Campingaz Master Plancha LX stojí 9 499,- a v našem e-shopu jej najdete pod produktovým kódem 3000004806.

V případě, si budete chtít gril Campingaz Plancha Master LX objednat, nebo kdybyste měl nějaké další otázky, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vypravit do naší prodejny s grily a příslušenstvím Campingaz, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

1
6
5
4

Aktuality

Archiv aktualit