Může se na Campingaz 3 Series Woody L používat stojan na kuře nebo wok pánev?

Dobrý den, měl bych zájem o plynový gril Campingaz 3 Series Woody L, můžete mi prosím říct, jestli se na tomto grilu může používat stojan na kuře a wok pánev? Děkuji za vaši odpověď.
10.12.2018 Dalibor V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vámi poptávaný plynový gril Campingaz 3 Series Woody L má v základní výbavě smaltovaný ocelový rošt a tál, takže příslušenství Culinary Modular, mezi které patří právě stojan na kuře nebo wok pánev, na tomto druhu grilu použít nelze. Pokud byste si ale ke grilu přikoupil speciální rošt Culinary Modular Cast Iron Grid, který má vyjímatelný střed, stojan na kuře a wok pánev byste na grilu Campingaz 3 Series Woody L používat mohl. Tento speciální rošt stojí 1 199 korun a na našich webových stránkách ho najdete pod číslem 2000014580.

V případě, že budete mít o plynový gril Campingaz 3 Series Woody L zájem ať už s roštem nebo bez, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, nebo nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách, anebo nás můžete navštívit přímo v naší prodejně v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit