Můžu dát plynovou bombu do skříňky pod grilem?

Dobrý den, mám zájem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Můžete mi prosím říct, zda je u tohoto grilu možné uložit plynovou bombu přímo do skříňky pod grilem nebo musí stát vedle? Mám malou zahradu a volného místa není zrovna nazbyt, takže by se mi hodilo, kdybych kousek toho prostoru vedle grilu ušetřil. Děkuji za odpověď.
03.12.2018 Patrik B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vámi poptávaný plynový gril patří do kolekce Master Series. A grily z této kolekce se vyznačují mimo jiné tím, že do nich lze umístit plynovou bombu a mít jí tam uloženou i v průběhu grilování. Žádné jiné grily Campingaz, kromě těch z edice Master Series, tuto možnost nenabízejí a plynová bomba musí při grilování stát vedle grilu. Pokud by váš zájem o plynový gril Campingaz Master Series Woody i nadále trval, neváhejte a obraťte se na nás.

Pro tyto účely je vám k dispozici kontaktní online formulář na našich webových stránkách, dále nám své dotazy můžete klást prostřednictvím naší zákaznické linky, anebo nás můžete vyhledat přímo v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Velká kompozitní bomba se vejde i do Campingaz Master 3 Series Woody
Bombu můžete mít samozřejmě i vedle grilu
Plynová bomba se vejde i do grilu Master 3 Series Woody
img-5140

Aktuality

Archiv aktualit