Můžu do grilu Master 4 Series Classic SBS schovat velkou plynovou bombu?

Dobrý den, rád bych si u vás koupil plynový gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS. Můžete mi říct, jestli se do tohoto grilu vejde velká kompozitní plynová bomba? Děkuji za odpověď.
26.02.2021 Filip D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Grily z kolekce luxusních plynových grilů Master Series mají úložný prostor pod grilem uzpůsobený tak, aby se tam vešla malá, ale i velká plynová bomba. Do vámi poptávaného mobilu se tedy velká plynová bomba vejde. Plynový gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS stojí 30 999 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 2000030707.

Pokud budete mít o poptávaný gril i nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete vyhledat přímo v naší prodejně s grily Camingaz v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

img-5992
img-5995
img-5993
img-5997