Vejde se litinový hrnec do grilu Campingaz?

Dobrý den, na Vašich stránkách mě zaujal litinový hrnec. Chtěla bych ho koupit synovi jako dárek. Vejde se mu hrnec do grilu 3 Series Classic? Děkuji a hezký den.
27.04.2021 Marie K.

Naše odpověď:

Dobrý den,

děkujeme Vám za dotaz. Vámi zmiňovaný litinový hrnec je do grilu Campingaz 3 Series jako dělaný. Nejlepší je umístění litinového hrnce do otvoru v roštu Culinary Modular, kam naprosto perfektně zapadne. V hrnci uvaříte naprosto úžasné omáčky, masové směsi i polévky. Litina navíc dokonale vede teplo, uzavřený poklicí můžete využít i pro upečení chleba. 

litinový hrnec uvnitř grilu campingaz

Poklice litinového hrnce má navíc tak vysoký okraj, že Vám otočená perfektně poslouží jako samostatná litinová pánev. Díky třem nožičkám ji využijete jak na grilu tak přímo v rozpálených uhlících v ohništi. 

Litinový hrnec uvnitř grilu Campingaz

Litinové nádobí má tu výhodu, že jej použijete jak při grilování v zahradním grilu, tak i doma v kuchyni. Lze ho použít na plynovém sporáku, sklokeramická a dokonce i indukční desce. Samozřejmě i v domácí troubě. Tento hrnec má ještě ke všemu závěsné poutko pro zavěšení nad ohništěm. Naprosto dokonalé i do kempu!

litinový hrnec uvnitř grilu campingaz

V případě, že budete mít o litinový hrnec zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde můžete vše probrat s jedním z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit