Nová sezóna, nové elektrické grily

Letošní grilovací sezóna se pomalu nachyluje ke konci, ale to rozhodně není důvod k smutku.  Už teď se můžete začít těšit na novou sezónu a věřte, že opravdu bude na co. Začátkem letošního roku jsme vám představili žhavou novinku v podobně nové kolekce plynových grilů Genesis II, které pořádně zamávaly zavedenými pořádky na poli plynových grilů. No a začátkem příští sezóny, tedy v březnu 2018, se můžete těšit na zbrusu nové elektrické grily Weber Pulse a Pulse Stand, se kterými jsme měli možnost se seznámit na veletrhu GAFA 2017 v Kolíně nad Rýnem v Německu.

Digitální panel a indikátor předehřívání

A na co všechno se u nových elektrických grilů můžete těšit? Asi nejvýraznější novinkou, které si u elektrických grilů Weber Pulse můžete všimnout, je ovládací panel s LED displejem a dvěma regulačními knoflíky. Kromě ovládání přívodu elektřiny slouží displej také k monitorování teploty uvnitř grilu a na panelu je i kontrolka, která vás upozorní, že už je gril dostatečně předehřátý a vy můžete začít grilovat své steaky, klobásy, hamburgery apod.

Ruku v ruce s termosondou iGrill 3

Ovládacím panelem a indikátorem předehřívání ale výčet novinek nekončí. Elektrické grily Weber Pulse 1000Weber Pulse 1000 Stand jsou také prvními grily ve své kategorii, které umožňují propojení grilu s termosondou iGrill 3, kterou jsme vám představili začátkem letošního roku. Tato moderní termosonda nejen spolehlivě měří teplotu uvnitř grilovaných pokrmů, ale také jí lze propojit prostřednictvím bluetooth s chytrými telefony a při grilování využívat různé šikovné aplikace nebo se o výsledky svého snažení můžete podělit na některé z oblíbených sociálních sítí.

Připečené mastnoty se zbavíte v myčce na nádobí

Další novinka je určená především těm, na které obvykle vyjde ta nejméně oblíbená práce spojená s grilováním, a sice čištění roštu a ostatních částí grilů od připečené mastnoty a dalších nečistot. Nové elektrické grily Weber Pulse totiž překvapí svou nenáročnou údržbou. Vnitřní část grilovací vany se totiž skládá z jednotlivých dílů, které lze po skončení grilování a vychladnutí grilu snadno vyjmout a dát umýt do klasické myčky na nádobí.

Ideální gril na balkon, terasu i do kuchyně

Elektrické grily Weber Pulse a Weber Pulse Stand jsou univerzálně využitelné, ale díky svým skromnějším rozměrům a absenci štiplavého kouře, jsou jako dělané pro grilování na balkonech a venkovních terasách. Zvláště na stísněných panelákových balkonech, kam se toho obvykle moc nevejde, excelují. Stejně dobře se ale uplatní i na prostornějších terasách nebo dokonce i v interiérové kuchyni. Nové elektrické grily Weber Pulse dorazí do naší prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) začátkem března příštího roku, můžete se začít těšit.

img-1048
img-1049
img-1050
img-1051
img-1056
img-1175
img-1151
img-1166