Lotus Gril 

Lotus Gril

Sháníte gril na balkón, ale nad sebou máte nerudného souseda a nechcete mu posílat kouřové signály? S našimi bezkouřovými grily Lotus ucítí pouze chuť masíčka, ale kouř nikoliv.

LotusGrill je speciálně inovovaný gril na dřevěné uhlí, který díky své důmyslné konstrukci nekouří. Zdá se Vám to nemožné? S grily Lotus není nic nemožné. Topeniště je důmyslně chráněno přes skapávajícím tukem a nečistotami. Grilování je tím pádem bezkouřové, zdravé a snadné. Z grilování bude prostě zábava, a tak to má být.

LotusGrill se dá snadno přenášet a je vhodným parťákem na balkon či terasu, dokonce i do domá...

Zobrazit celý text

Sháníte gril na balkón, ale nad sebou máte nerudného souseda a nechcete mu posílat kouřové signály? S našimi bezkouřovými grily Lotus ucítí pouze chuť masíčka, ale kouř nikoliv.

LotusGrill je speciálně inovovaný gril na dřevěné uhlí, který díky své důmyslné konstrukci nekouří. Zdá se Vám to nemožné? S grily Lotus není nic nemožné. Topeniště je důmyslně chráněno přes skapávajícím tukem a nečistotami. Grilování je tím pádem bezkouřové, zdravé a snadné. Z grilování bude prostě zábava, a tak to má být.

LotusGrill se dá snadno přenášet a je vhodným parťákem na balkon či terasu, dokonce i do domácnosti. Mísa grilu je dvouplášťová s velmi dobrou tepelnou izolací, vnější část grilu je vždy studená a nehrozí žádné spálení Vám ani Vašim blízkým. Vnitřní část je stejně jako grilovací rošt z nerezu. Snadné vyjmutí zajistí úžasně snadné čištění. Tyto nerezové součásti lze mýt i v myčce.

Grily jsou dostupné v mnoha barevných odstínech, stejné barevné odstíny najdete i na příslušenství jako je mašlovačka nebo grilovací kleště, dokonce je odstín barvy znázorněn i na dekoračním prvku praktického textilního obalu. Při zakoupení jakéhokoli grilu Lotus získáte v balení přenosnou tašku (kromě grilu Lotus XXL), podpalovací gel a základní pytel dřevěného uhlí.

Zobrazuji 1 – 12 z 61 produktů
na stránku

Recenze LotusGrill

Gril na dřevěné uhlí LotusGrill, nejnovější přírůstek do naší rodinky přenosných, stolních grilů. Jedná se o moderní grily, které se vyznačují svým atraktivním kulatým designem, snadnou přenosností a jejich hlavní výhodou je, že ač fungují na dřevěné uhlí, jsou bezkouřové. Grily tohoto německého výrobce si určitě najdou místečko v nejedné domácnosti. Gril určitě nikde nepřehlédnete, jedná se o moderní kruhový tvar, kdy je navíc vnější mísa grilu nabízena ve spoustě barevných variantách, stačí vybrat tu, která padne do oka právě Vám.         

Popis Lotus grilu

Parťák na cesty - přenosný gril Lotus

LotusGrill – jak to funguje?   

Příslušenství LotusGrill

Popis bezkouřového grilu Lotus

Bezkouřový LotusGrill

Tento gril si můžete zakoupit v několika velikostech. Menší kompaktní gril Lotus bude vašim ideálním společníkem na cesty.  Větší gril Lotus XL Vám neudělá ostudu na žádné zahradní párty. Největší gril Lotus XXL je již dodáván s praktickým vozíčkem a plnohodnotně supluje zahradní kuchyni. Ať si vyberete jakoukoli velikost s grily Lotus nejde udělat chybu. Gril je dodáván v praktickém textilním obalu, díky kterému gril snadno vezmete s sebou na výlet. Díky své velikosti se vejde do každého kufru auta, a večer na chalupě či v kempu určitě přijde vhod. Horní část tašky obsahuje designový proužek v barvě grilu. Gril je navíc naprosto bezpečný - vnější plášť se nezahřívá a nehrozí žádné nebezpečí popálení Vám ani Vašem ratolestem. Díky této konstrukci a grilovacímu roštu připevněnému ke grilu kovovými svěrkami se dá s grilem manipulovat i během grilování. Tento gril nemá hranice a naprosto Vás uchvátí.

Parťák na cesty - přenosný gril Lotus

Přenosný bezkouřový gril Lotus

Velikost grilu i jeho konstrukce nám umožnuje jeho snadný transport. Díky přibalené tašce si gril můžete vzít opravdu kamkoli. Gril má velmi atraktivní vzhled, který Vám neudělá žádnou ostudu, takže ho v klidu můžete v kempu vytáhnou na stůl, či uspořádat pořádnou zahradní párty. Gril v nejmenší velikosti váží necelé 4 kilogramy. Zpracování grilu je na vysoké úrovni a nemusíte se bát sebemenšího poškození. Ať už plánujete výlet do kempu, stanovačku či jen posezení s přáteli s tímto grilem to bude jako procházka růžovým sadem. Jakmile LotusGrill jednou vyzkoušíte, už jej nedáte z ruky ať pojedete kamkoliv.              

Jak funguje LotusGrill

Bezkouřový gril Lotus

Hlavní prim tohoto grilu je bezpochyby to, že je bezkouřový. Určitě se shodneme, že grilování bez štiplavého zápachu je mnohem příjemnější. Tento gril je vymyšlený téměř k dokonalosti, obsahuje spoustu vychytávek, u kterých je patrné, že nad nimi někdo opravdu přemýšlel. Kovové svorky uchytí nerezový rošt ke grilu. Skrytý ventilátor s přesnou regulací umožnuje nastavení teploty čistě dle Vaší potřeby. Dvouplášťová konstrukce pro snazší čištění - vnitřní nerezová mísa lze i s roštem mýt v myčce. A vnější mísa je vždy chladná na dotek. Celé kouzlo tohoto bezkouřového grilu je zapříčiněno tím, že topeniště s uhlím nebo briketami je odděleno, respektive uschováno před skapávajícím tukem a jinými nečistotami. Tímto oddělením se zamezilo vzniku karcinogenních látek a kouře.                  

Příslušenství LotusGrill

příslušenství bezkouřového LotusGrill

Příslušenství k těmto bezkouřovým grilům je celá škála. Lotus Gril má standardní nerezový rošt, ke kterému lze přikoupit například Pizza kámen. Tento kámen je keramický s nepřilnavou povrchovou úpravou a slouží k přípravě všeho, co nechcete na grilu spálit. Kromě pizzy, jak název napovídá, se na něm dá dělat i chleba nebo štrůdl. Vše je jen o Vašich chutích. Silikonový štětec a grilovací kleště jsou v sortimentu příslušenství tak trochu samozřejmostí. Tady si stačí z velké škály barev vybrat tu, která se nejlépe hodí k barvě Vašeho grilu. Co ovšem není úplně klasické grilovací příslušenství je Fondue Set LotusGrill, ano čtete dobře opravdu Fondue Fet. Gril, který můžete použít doma v obýváku a udělat si s partnerem fondue? Tohle prostě musíte mít.    

Nepostradatelnou součástí Vašeho LotuGrillu určitě bude poklop se skleněnou poklicí LotusGrill. Tímto poklopem zajistíte stálou teplotu uvnitř grilu. V horní části poklopu skleněná poklice se zabudovaným teploměrem. Ať už okem přes průhledné sklo poklice na na ručičce teploměru budete mít vždy grilované jídlo pod kontrolou. Potřebujete trochu přitopit? Stačí otočit knoflíkem a ventilátor ve spodní části grilu více rozhoří uhlí umístěné v zásobníku. Vy pak už jen můžete sledovat ručičku teploměru, jak teplota stoupá. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit