Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 16.05.2022 Jaroslav T.

  Co je Big Green Egg?

  Dobrý den, na vašem webu jsem narazil na gril Big Green Egg. Gril se mi líbí a zvažuju jeho koupi. Mohli byste mi prosím poskytnout o grilu více informací?
 • 13.05.2022 Tomáš R.

  Gril Big Green Egg - bazar nebo použitý kus?

  Dobrý den, sháním některý z větších modelů grilu Big Green Egg - budď L-ko nebo XL-ko. Nemáte prosím na prodej nějaký použitý nebo lehce poškozený kus ? Případně zda jako prodejce těchhle grilů nazařizujete pro své zákazníky bazar s použitými vajíčky díky za odpověď Tomáš R
 • 12.05.2022 Jan K.

  Jak udržovat litinové příslušenství Big Green Egg?

  Dobrý den, co jsem četl tak se v grilu Big Green Egg mohou používat různé litinové doplňky. Mohli byste mi prosím poradit, jak bych o ně měl pečovat?
 • 12.05.2022 David M.

  Jak se používá Big Green Egg na plyn?

  Dobrý den, jak prosím vás připojím ke grilu Big Green Egg plynovou láhev? Prodáváte na to nějaké příslušenství?
 • 12.05.2022 Daniel N.

  Jak je to s dopravou Big Green Egg?

  Dobrý den, jak je to s dopravou Big Green Egg? Přivezete mi ho na adresu nebo si pro něj musím dojet? Taky by mě zajímalo, jak se vejde do auta, protože ho mám v plánu občas vzít na chatu.
 • 11.05.2022 Marek N.

  Můžu použít uhlí v Big Green Egg znovu?

  Dobrý den, jak je to s uhlím v keramickém grilu Big Green Egg po grilování? Můžu ho použít znovu, když nevyhoří?
 • 11.05.2022 Bohuslav H.

  Jak vařit na Big Green Egg?

  Dobrý den, gril Big Green Egg jsem dostal minulý měsíc jako dárek k narozeninám. Četl jsem, že se v něm dá udělat téměř cokoliv. Já ho ale zatím použil ke grilování steaků. Mohli byste mi prosím poradit, jak využít gril na plno?
 • 11.05.2022 Jarda M.

  Kde máte na vašich grilech štítek s čárovým a produktovým kódem?

  Dobrý den, kde najdu takový ten štítek s výrobním číslem a čárkovým kódem? Potřebuju koupit náhradní díl a nevím jak mám v tolika součástkách hledat tu správnou.
 • 10.05.2022 Karel H.

  Na jakou teplotu péct celé kuře v Big Green Egg?

  Dobrý den, kolik stupňů bych prosím Vás měl mít uvnitř grilu Big Green Egg, když chci péct kuře vcelku? Prodáváte nějaké příslušenství ke grilu, které by mi pomohlo teplotu uvnitř grilu ohlídat?
 • 10.05.2022 David J.

  Co vše je možné dělat s Big Green Egg?

  Dobrý den, zajímalo by mě, co vše v grilech Big Green Egg lze dělat, když se o něm mluví jako o multifunkční venkovní kuchyni. Máte nějaký seznam jídel, které na něm můžu připravit, abych si mohl udělat lepší obrázek?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit