Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 01.02.2023 Tomáš T.

  Jak vybrat udírnu na balkon?

  Dobrý den, sháním udírnu, kterou bych si mohl dát na balkón. Máte nějakou takovou v nabídce?
 • 27.01.2023 Roman Č.

  Jak vyčistit pizza kámen?

  Dobrý den, minulý měsíc jsem si u vás pořídil pizza pec. Během pečení se mi ale zašpinil pizza kámen. Poradili byste mi prosím, jak ho můžu vyčistit?
 • 25.01.2023 Kateřina M.

  Co se dává do misky na popel v udírně Borniak 150?

  Dobrý den, naše udírna Borniak má uvnitř nerezovou misku na popel. Máme dát do misky vodu, nebo může zůstat prázdná, když do ní bude popel odpadávat? Ještě mě napadá dotaz ohledně čištění udírny. Máte nějaký osvědčený přípravek na čištění vnitřních částí udírny po uzení?
 • 20.01.2023 Radka T.

  Jaká má být vnitřní teplota masa při uzení v udírně Borniak 150?

  Dobrý den, jaká by měla být vnitřní teplota masa při uzení v udírně Borniak 150? Co jsem se koukala na internet, tak se udávají různé hodnoty. Také by mě zajímalo, jak dlouho by se maso po dosažení požadované vnitřní teploty mělo ještě udit.
 • 16.01.2023 Ondřej V.

  Proč je udírna Borniak BBDS-N-150 těžší než udírny Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, v čem spočívá rozdíl v hmotnosti udírny Borniak BBDS-N-150 oproti udírně Borniak BBDS-150 Simple? Na první pohled udírny vypadají stejně.
 • 11.01.2023  Tomáš B.

  Proč není součástí udírny Borniak koupené v Polsku ochlazovač kouře?

  Dobrý den, minulý týden jsem si v Polsku koupil udírnu Borniak UW-150, kterou máte také v nabídce. Je v pořádku, že součástí udírny nebyl ochlazovač kouře? Vy udírnu dodáváte včetně ochlazovače?
 • 20.12.2022 Ondřej M.

  Můžu použít udící štěpku Borniak v udící pistoli?

  Dobrý den, od manželky jsem dostal k narozeninám udící pistoli. Dají se do ní použít udící štěpky od Borniak? Prodáváte nějakou nádobu, v které by se dalo pistolí udit. Děkuji za odpověď.
 • 19.12.2022 Zuzana Ž.

  Jaký písek koupit do odkapávací misky udírny?

  Hezké odpoledne, mohli byste mi prosím poradit? Četla jsem si, že do odkapávače udírny se dává písek. Který bych měla použít a kde se se dá sehnat? Jak často je potřeba písek měnit? Děkuji za odpověď.
 • 15.12.2022 Jan P.

  Jakou maximální teplotu lze dosáhnout uvnitř komory grilu Rösle Videro G2-S Vario+?

  Dobrý den, máme od Vás plynový gril Rösle Videro G2-S Vario+ a chci se zeptat jaká teplota lze na tomto grilu dosáhnout? Máme standardní plynovou 5 kg bombu a v těchto chladných dnech nedosáhneme teploty vyšší než 170 °C. V letních dnech nepřesáhne gril 220°C. Děkuji.
 • 15.12.2022 Libor T.

  Jak zvětšit kapacitu udírny?

  Dobrý den, chtěl bych si koupit nějakou menší udírnu, protože mám v plánu udit většinou jen pro sebe. Hodilo by se mi ale, kdyby se dala udírna v případě potřeby zvětšit, když bych chtěl jednou za čas udělat větší várku masa nebo klobás. Máte nějakou takovou v nabídce?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit