Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 21.11.2022 Juraj B.

  Jak přenastavit jazyk v aplikaci sondy Meater

  Dobrý den, před týdnem jsem u Vás koupil teploměr Meater. Vše dorazilo v pořádku, ale mám problém s aplikací teploměru. Nevím proč, ale aplikace mi vždy naběhne v anglickém jazyce. Dá se to nějak přenastavit alespoň na češtinu, když slovenština v aplikaci není?
 • 16.11.2022 Marcela K.

  Funguje teploměr do masa Meater ve zděné udírně?

  Dobrý den, funguje teploměr Meater bez potíží i ve zděných (šamotových) udírnách? Neovlivní jeho funkci síla stěny?
 • 14.11.2022 Marcela B.  

  Jaký stolek koupit k udírně Borniak?

  Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit udírnu Borniak. Máte v nabídce i stůl, na který by bylo možné udírnu postavit? Děkuji.
 • 11.11.2022 Daniel M.

  Jak udit v plynovém grilu za pomoci dymboxu?

  Dobrý den, narazil jsem na internetu na obrázek, kde je dymbox připojený k plynovému grilu. Máte s tím zkušenosti? Dokázali byste mi prosím vysvětlit, jak se v grilu udí?
 • 09.11.2022 Jan V.

  Jaký stůl dokoupit k udírně Bradley?

  Dobrý den, nemáte v nabídce nějaký podstavec nebo stůl na který by šlo postavit udírnu Bradley Smoker 6? Rád bych si udírnu koupil, ale nechce se mi k ní ohýbat. Dá se ke stolu přikoupit i boční polička, aby bylo kam odložit nádoby s masem?
 • 08.11.2022 Ondřej M.

  Proč nemá udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku?

  Dobrý den, má udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku? Koukal jsem na produktové fotky i na popis produktu, ale nikde jsem ji neviděl.
 • 07.11.2022 Hynek N.  

  Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

  Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
 • 04.11.2022 Norbert S.

  Jaký ochlazovač koupit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, jaký ochlazovač mám pořídit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple, kterou jsem koupil v Rakousku? Je vhodný ochlazovač s produktovým číslem ZW-01, který máte na stránkách?
 • 31.10.2022 Marek T. 

  Jak vyrobit vánočku z bůčku?

  Dobrý den, naprosto mě nadchla vánočka z klobás, kterou jsem našel na vašich stránkách. Je možné vyrobit i bůčkovou vánočku?
 • 26.10.2022 Bob Š.

  Mají elektrické udírny Borniak ventilátor?

  Dobrý den, jsou elektrické udírny Borniak vybaveny ventilátorem? Jak ventilátor slouží při uzení?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit