Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 06.12.2021 Vladimír F.

  Jaký je výběr jazyků v aplikaci sady bezdrátových grilovacích teploměrů MEATER Block?

  Dobrý den, prosím Vás, jaké jazyky můžete v aplikaci produktu MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso nastavit? Ptám se kvůli tomu, že ho chci věnovat jako dárek kamarádovi ze zahraničí.
 • 03.12.2021 Mirek B.

  Jak naložit bůček na uzení?

  Dobrý den, přemýšlím o nákupu dřevěné udírny Master Smoker. Chtěl bych si v ní vyudit bůček, ale nevím, jak ho naložit. Myslíte, že to jako úplný laik můžu zvládnout? Poradili byste mi prosím jak na to?
 • 26.11.2021 Aleš H.

  Jak vypadá topná spirála generátoru kouře v udírně Bradley Smoker P10?

  Dobrý den, nedávno jsem si na bazaru koupil topnou spirálu generátoru kouře do udírně Bradley Smoker Professional P10. Nejsem si úplně jist, jestli jsem koupil správnou. Mohli byste mi ukázat, jak má vypadat?
 • 24.11.2021 Klára C.

  Jaké háky do udírny mají průměr 20mm ?

  Potřebovali bychom pro naši udírnu deset nerezových háků ve tvaru S, kdy velikost oka bude mít takový průměr, aby do něj bylo možné uložit trubku o průměru 20 mm. Můžete mi prosím něco takového nabídnout?
 • 22.11.2021 Emma T.

  V čem udit sýr?

  Dobrý den, zakoupili jsme si u Vás elektrickou udírnu a ráda bych vyzkoušela i uzení sýra. Můžete mi prosím poradit, v čem je nejlepší sýr udit? Existují nějaké speciální nádoby? Děkuji a přeji hezký den.
 • 16.11.2021 Patrik K.

  Jak funguje udírna ze sudu?

  Dobrý den, při návštěvě vaší prodejny mě zaujala udírna vyrobená ze sudu. Na vašem eshopu jsme ji bohužel mezi nabízenými dřevěnými udírnami nenašel. Je to možné? Můžete mi prosím poradit, kde ji najdu? Děkuji.
 • 16.11.2021 Emil V.

  Jak vybrat plynový gril jehož součástí je i otočný rožeň?

  Dobrý den, rád bych si zakoupil plynový gril, do kterého je možné zabudovat otočný rožeň na grilování kuřat a větších kusů masa. Můžete mi prosím poradit, aby to do sebe pasovalo? Děkuji.
 • 09.11.2021 Václav M.

  Kterou grilovací litinovou pánev mohu použít na otevřeném ohni?

  Dobrý den, jakou grilovací litinovou pánev byste mi prosím doporučili na použití na otevřeném ohni? Děkuji.
 • 26.10.2021 Cyril M.

  Uzený sýr?

  Jak na uzený sýr? Mám domácí elektrickou udírnu a rád bych ve vrhl i na uzení sýrů. Můžete mi prosím poradit, jak na to? Děkuji.
 • 21.10.2021 Martin K.

  Kam u grilu Big Green Egg odkapává přebytečný tuk z masa?

  Dobrý den, kam u grilu Big Green Egg odkapává tuk při grilování? Je v grilu za tímto účelem nějaká miska či jiná nádoba?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit