Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 21.01.2020 Milan H.

  Prodáváte topné spirály pro udírny Borniak?

  Dobrý den, nedávno jsem si koupil generátor kouře Borniak + ochlazovač kouře a obojí bych chtěl nainstalovat do dřevěné udírny. Je možné pořídit si u vás i topnou spirálu s termostatem? Děkuji za odpověď.
 • 20.01.2020 Robert S.

  Vejde se na otáčecí špíz od Webera krůta?

  Mám dotaz - vejde se na otáčecí špíz Weber celá krůta? Máte s tím zkušenosti? Poradili byste mi prosím jak nejlépe ji ugrilovat? Děkuji za odpověď
 • 20.01.2020 Markéta J.

  Co dělat, když štěpka v generátoru kouře nestačí odhořívat?

  Dobrý den, generátor je super, ale po třetím uzení se pravděpodobně něco porouchalo a motorek jde nonstop, štěpka nestačí odhořívat. Zasílám i foto, jak to vypadá po 14-ti hodinách v chodu. Co s tím mám dělat? Děkuji a přeji hezký den
 • 03.01.2020 Petr M.

  Jaké jsou rozměry nerezového udící boxu?

  Dobrý den, jaké jsou vnější rozměry udícího boxu, výška, šířka, délka? Děkuji.
 • 13.12.2019 Petr J.

  Jak dlouho lze udit na 10 l udící štěpky?

  Dobrý den, uvažuji o nákupu udírny Borniak. Pro představu mi prosím přibližte, na jak dlouhé uzení vystačí 10 l štěpky Olše pro udírnu BBDS 150. Děkuji Vám.
 • 04.12.2019 Zdeněk S.

  Jaká je rozteč pro zavěšení masa u háků Borniak?

  Dobrý den, prosím o sdělení rozteče háku (tloušťka šrůtky masa) u háků Borniak HW-04? Děkuji za odpověď.
 • 03.12.2019 Aleš H.

  Jaká je hmotnost dvoulitrového sáčku udící štěpky?

  Dobrý den, na vašich stránkách prodáváte udící štěpku na litry. Kolik zhruba váží ten dvoulitrový sáček? Děkuji za odpověď.
 • 22.11.2019 Dana F.

  Jaké postranní poličky použít pro gril Master Touch?

  Dobrý den, ráda bych koupila nějaké příslušenství ke grilu Master Touch GBS jako dárek. Budou k tomuto grilu pasovat postranní poličky, které máte v příslušenství? Děkuji.
 • 18.11.2019 Petra V.

  Jakou wok pánev do grilu Weber Q2400?

  Dobrý den, na Vašich stránkách mne zaujal produkt Litinová Wok pánev s poklicí a pařákem. Sháníme wok pánev na náš gril Weber Q2400, ale nevím, zda se tento výrobek na náš gril hodí a bude na něj pasovat. A je potřeba ještě něco dokoupit? Děkuji.
 • 13.11.2019 Jan V.

  Jak skladovat elektrický gril přes zimu?

  Dobrý den, prosí Vás o radu. Máme na balkoně gril Weber Q1400, elektrický. Co s ním přes zimu? Může zůstat v obale na balkoně, nebo je lepší ho dát do místnosti. Ptám se z důvodu elektrosoučástek. Děkuji Vám za odpověď.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit