Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 25.01.2022 Alena H.

  Jak naložit maso na uzení?

  Dobrý den, nejsem si jista zda musím s masem něco před uzením dělat. Stačí na něj dát trochu soli, pepře a nějakého koření, nebo je lepší maso do něčeho naložit?
 • 24.01.2022 Luboš K.

  Jakou použít vložku na dřevěné uhlí do plynového grilu Napoleon?

  Dobrý den, zakoupili jsme si u vás plynový gril Napoleon Rogue 525. Bude do něj pasovat zásobník na uhlí pro plynové grily Napoleon? Poradíte mi, jak ho v grilu použít? Děkuji.
 • 24.01.2022 Barbora H.

  Jak připojit ochlazovač k udírně Borniak?

  Dobrý den, chci se zeptat co všechno potřebuji přikoupit pro připojení ochlazovače kouře k udírně Borniak. Děkuji.
 • 19.01.2022 Petr V.

  Co je OPD ventil?

  Dobrý den, v jedné z vašich odpovědí, která se týkala kompozitních lahví jsem narazil na zmínku o jakémsi OPD ventilu. Rád bych věděl, co je OPD ventil a k čemu se používá? Děkuji.
 • 12.01.2022 Rudolf S.

  Jak udit generátorem kouře Borniak v udírně teplým kouřem?

  Dobrý den, chci se zeptat, zda generátorem kouře Borniak lze udit teplým kouřem a jestli ano, jak se reguluje teplota. Je tam nějaký termostat? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2022 Jan P.

  Jakou udírnu používá mistr Málek?

  Dobrý den, nevíte prosím jakou udírnu používá při uzení klobás Mistr Málek? Hodně mi zaujala, vidím že se jedná o nějakou z udíren Borniak, ale nevím kterou. Díky
 • 06.01.2022 Lenka H.

  Jaký rošt použít na uzení sýru v dřevěné udírně?

  Dobrý den, manžel si od Vás pořídil dřevěnou udírnu spolu s háčky na uzení masa. Já na maso moc nejsem, ale po uzeném sýru se můžu utlouct. Našla jsem, že se dá k udírně dokoupit rošt. Bylo by možné vyudit sýr na něm?
 • 04.01.2022 Aleš B.

  Je kompozitní plynová bomba vybavena OPD ventilem?

  Dobrý den, sháním vhodnou PB lahev na použití v karavanu. Dočetl jsem se, že nejvhodnější pro tento účel jsou kompozitní lahve. Má lahev, kterou prodáváte, bezpečnostní ventil?
 • 21.12.2021 Pavel H.

  Jak skladovat sondu Meater?

  Dobrý den, koupil jsem si od Vás sondu Meater. Jsem s ní velmi spokojený a vše funguje jak má. Nejsem si ale jist kam ji dát, když ji nebudu delší dobu používat. Mohu sondu Meater v takovém případě umístit do nabíječky?
 • 17.12.2021 Petr K.

  Je možné koupit náhradní kabel pro udírnu Bradley Smoker 6 digitální?

  Dobrý den, sháním kabel, který propojuje generátor kouře s udírnou Bradley Smoker 6 digitální. Před pár dny mi ho totiž poškodila kočka. Dá se u Vás zakoupit náhradní?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit