Zahradní grily s udírnou 

Gril nebo udírna ? Co takhle oboje! Vyzkoušejte velké zahradní grily značek Lousiana a Pitboss doplněné o boční skříňové udírny . V létě může sestava fungovat jako zahradní gril, na podzim nebo v zimě pak jako zahradní venkovní udírna. Na grilu perfektní šťavnaté steaky na litinových roštech, v udírně pak výborné domácí uzené vonící pro švestkovém nebo bukovém dřevu.

Všechny grily spalují dřevěné pelety a vy si tak pro uzení může vybrat ze široké nabídky pelet ten druh dřeva, který bude na Vaše uzené maso, sýry nebo ryby úplně ten ideální. Díky velmi snadné regulaci pak můžete dosahovat i n...

Zobrazit celý text

Gril nebo udírna ? Co takhle oboje! Vyzkoušejte velké zahradní grily značek Lousiana a Pitboss doplněné o boční skříňové udírny . V létě může sestava fungovat jako zahradní gril, na podzim nebo v zimě pak jako zahradní venkovní udírna. Na grilu perfektní šťavnaté steaky na litinových roštech, v udírně pak výborné domácí uzené vonící pro švestkovém nebo bukovém dřevu.

Všechny grily spalují dřevěné pelety a vy si tak pro uzení může vybrat ze široké nabídky pelet ten druh dřeva, který bude na Vaše uzené maso, sýry nebo ryby úplně ten ideální. Díky velmi snadné regulaci pak můžete dosahovat i nízkých teplot vhodných pro uzení studeným kouřem po dlouhé hodiny.
Low and slow barbecue ? Pro tyhle zahradní grily s udírnou žádný problém. Vysoká teplota přímo na roštu ? Výkon čistých dřevěných pelet Vás překvapí rychlostí natopení grilu.

Zobrazuji 1 – 12 z 16 produktů
na stránku

Zahradní grily s udírnou

Zahradní grily

Zahradní gril s udírnou

Zahradní grily, jak již vypovídá název jsou grily, které využíváme rádi v otevřeném prostoru např. na velké terase či na zahradě. Tyto grily nabízí široké možnosti použití na základě vybraného paliva, ať už grilujete na dřevěném uhlí, nebo máte rádi rychlost plynu, či univerzálnost peletek. K zahradě neodmyslitelně patří vůně grilovaného masa, praskání dřeva, i onen všudypřítomný lehce štiplavý kouř, který ať se otočíte na jakoukoli stranu jde vždy za Vámi.

Zahradní grily s udírnou

Zahradní gril s udírnou

Snem každého milovníka masa nebo opravdového gurmána je určitě i domácí uzení, protože milujeme maso ve všech jeho podobách. A právě díky kombinaci grilu a udírny toho lze snadno dosáhnout. S touto udírnou, bude Váš gril konečně kompletní. Zásoba uzených klobásek na to domácí požvýkáníčko už nebude nikdy problém. Zahradní gril s udírnou Vám nabídne celou škálu využití. Udírna umožnuje i uzení studeným kouřem, takže si na své přijde opravdu každý.

Velikost udírny

Udírna k zahradnímu grilu

Boční přídavná udírna, jak značí název nebude velikostně žádný macek. Udírna má jednoduchý tvar menší kostky. Do udírny nenaskládáme celé prase, ale klobásky, ryby, sýry se nám tam bez problému vejdou. Udírna obsahuje výškově nastavitelné rošty, takže se dá dovnitř umístit i větší kus masa. Udírna pojme přibližně 10-12 kg masa. Boční udírnu nelze použít samostatně, vždy musí být připojena k peletovému grilu. 

Montáž udírny k zahradnímu grilu

Udírna k zahradnímu grilu

Boční přídavnou udírnu Pit Boss zprovozníte opravdu jednoduše. Udírna se nasadí na peletový gril a zajistí se čtyřmi šrouby. Montáž a případná demontáž není žádný problém. Stačí povolit šrouby a vysunout udírnu. Teploměr je již zabudovaný uvnitř prosklených dvířek. Komín s regulační klapkou jednoduše upevníte pomocí čtyř šroubů a již se nedemontuje. Součástí udírny je i těsnění, aby nedocházelo k nechtěnému úniku kouře mezi grilovací komorou a udírnou.      

Ovládání zahradního grilu s udírnou

Udírna k zahradnímu grilu

Ovládání zahradního peletového grilu s boční udírnou je zcela jednoduché. Peletový gril je vybavený digitální jednotkou, na které naprosto snadno navolíte požadovanou teplotu a čas grilování. Stačí už jen naplnit zásobník na pelety a grilování může začít. Digitální jednotka navíc obsahuje speciální program vhodný pouze pro uzení teplým kouřem. V boční udírně můžete navíc použít i metodu uzení studeným kouřem. Ovládání udírny je zcela snadné. Už konstrukčně je udírna vybavena k tomu, aby nám celý proces uzení značně zjednodušila. Udírna má komín s regulační klapkou. Velké prosklené dveře i teploměr.  Vše máte po ruce pro snadné ovládání. S peletovým grilem můžete udit opravdu dlouho, plný zásobník pelet umožnuje nepřetržité uzení až osm hodin bez nutnosti přidávat peletky.

Typy udírny

Boční přídavnou udírnu máme aktuálně ve dvou variantách. Značka Pit Boss a Louisana. Tyto udírny jsou určeny primárně k peletovým grilů. Existují i další možnosti např. kategorie grilů Smoky Fun nám nabízí kromě topeniště a grilovací komory i vysokou udírnu. Tato udírna je již konstrukčně součástí grilu, není potřeba tedy nic dokupovat.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit