10804/10612
Pit Boss
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril s udírnou Pit Boss Pro Series 1600 Wifi
Americký peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi s boční udírnou
| Rozměry grilu (v x š x h) | gril: 159 x 140 x 82 cm, udírna: 44 x 49 x 67 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 14 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | 4 dílný litinový, porcelánem potažený rošt |
| Základní vybavení | LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, čtyři hlavní litinové rošty s porcelánovým povrchem, střední a vrchní rošt, přední sklopná police, boční police s háčky na nástroje, 2 teplotní sondy |
| Hmotnost | grilu: 110 kg, udírny: 18 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | grilu: 82 °C - 260 °C (přímý plamen až 500 °C), udírny: 30 °C - 230 °C |
44 990 Kč
35 640 Kč
46 640 Kč
40 640 Kč
37 990 Kč
32 640 Kč
29 990 Kč
6 650 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
3 090 Kč
2 700 Kč
3 290 Kč
35 640 Kč
26 640 Kč
32 640 Kč
43 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...