10832/10612
Pit Boss
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril s udírnou Pit Boss Pro Series 1150 Wifi
Americký peletový gril Pit Boss Pro Series 1150 Wifi s boční udírnou

| Rozměry grilu (v x š x h) | grilu: 159 x 133 x 82 cm, udírny 44 x 49 x 67 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 14 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | porcelánem potažený litinový rošt |
| Základní vybavení | LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, litinové rošty s porcelánovým povrchem, střední a vrchní rošt, přední sklopná police, boční police s háčky na nástroje, teplotní sonda do masa |
| Hmotnost | grilu: 85,6 kg, udírny 18 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | grilu: 82 °C - 260 °C (přímý plamen až 500 °C), udírny: 30 °C - 230 °C |
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
24 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
15 990 Kč
23 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
63 640 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...