Meater 

Meater

MEATER - dokonalé bezdrátové teploměry na maso s přenosem naměřené teploty přímo na Váš chytrý telefon. Sondy Meater perfektně poslouží při venkovním grilování, uzení, ale i doma při pečení v elektrické troubě. Teplotu masa můžete sledovat pohodlně v aplikaci Vašeho telefonu. Díky bezdrátovému přenosu si nemusíte dělat starosti s drátkem, který obvykle tuto funkci obstarává. Kromě informace o teplotě masa, Vám bude software užitečný kvůli notifikacím o stavu baterie samotné sondy.  Aplikace je dostupná jak pro zařízení s iOS 10.3 a novější, tak pro Android 5.0 a vyšší. Sondy se nabíjí skrze...

Zobrazit celý text

MEATER - dokonalé bezdrátové teploměry na maso s přenosem naměřené teploty přímo na Váš chytrý telefon. Sondy Meater perfektně poslouží při venkovním grilování, uzení, ale i doma při pečení v elektrické troubě. Teplotu masa můžete sledovat pohodlně v aplikaci Vašeho telefonu. Díky bezdrátovému přenosu si nemusíte dělat starosti s drátkem, který obvykle tuto funkci obstarává. Kromě informace o teplotě masa, Vám bude software užitečný kvůli notifikacím o stavu baterie samotné sondy.  Aplikace je dostupná jak pro zařízení s iOS 10.3 a novější, tak pro Android 5.0 a vyšší. Sondy se nabíjí skrze dřevěná pouzdra pomocí baterií typu AAA.

Zobrazuji 1 – 4 z 4 produktů

Jak funguje sonda meater?

Sonda Meater je vybavena dvěma senzory, z nichž jeden slouží k měření teploty uvnitř masa a ten druhý monitoruje jeho okolní teplotu. Spárujete-li sondu s telefonem, který je připojen k Wi-Fi síti, rozšíří se dosah komunikace na celou oblast, kterou síť pokrývá díky MEATER Link a MEATER Cloud. 

sonda meater

Jak se používá meater app?

V aplikaci zvolte, jaké zařízení od společnosti Meater vlastníte a dále postupujte podle pokynů. V aplikaci je třeba udělit několik oprávněních, aby mohla správně fungovat. Až bude nastavení hotové, klikněte v aplikaci na tlačítko „Tap to setup cook“, poté vyberte typ masa, které budete chtít vařit a jak moc ho chcete mít propečené (například „well done“) a je to! Na displeji byste měli v tu chvíli vidět vnitřní, požadovanou a okolní teplotu. S tím, že v nastavení aplikace si pak můžete nastavit upozornění pro důležité změny teplot, takže Vám nic neuteče.

sonda meater

Jak připojit sondu meater plus k telefonu?

Ze všeho nejdřív připojte telefon k Wi-Fi, která má dosah v místech, kde hodláte sondu používat. Po té telefonu aplikaci naistalujte MEATER® Smart Meat Thermometer, kterou najdete v Google Play nebo v App Store. Za pomoci aplikace se pak připojte k sondě. K tomu, aby se Vám to povedlo, musíte mít zapnuté Bluetooth. Po spárování zařízeních je možné se sondou komunikovat všude, kde je dostupná vaše Wi-Fi síť.

sonda meater

Jak připojit sadu meater block k wifi?

sonda meater

Jak resetovat sondu meater?

Sonda samotná se resetovat nedá. Od stávajícího zařízení ji však můžete odpojit v nastavení aplikace ve Vašem telefonu. Stačí přejít do sekce, která se týká přidávání a odpojování dostupných zařízeních. Připojené zařízení pak můžete od telefonu odpojit tak, že přes jeho název přejedete prstem doleva. Po tomto kroku by se Vám měl zobrazit červený křížek, na který je k rozvázání spojení třeba kliknout. Tento krok Však není nutný, protože k jednomu zařízení může být připojeno více uživatelů najednou. Stejně tak můžete k jednomu telefonu připojit více sond najednou. 

sonda meater

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit