Grily Napoleon 

Zobrazuji 1 – 12 z 24 produktů
na stránku

Proč si pořídit plynový gril Napoleon? 

Plynové grily Napoleon Rogue

Cestovní grily Napoleon Travel

Luxusní plynové grily Napoleon Prestige

Vestavné grily Napoleon

Plynové grily Napoleon Freestyle - novinka 2022

Proč si pořídit plynový gril Napoleon?

Plynové grily Napoleon jsou kanadské grily vysoké kvality, které svým výkonem a nadčasovým designem nadchnou jak úplného začátečníka ve světě grilování, tak profesionální kuchaře ve špičkových restauracích. Vybírat můžete z nabídky od klasických plynových grilů až po velmi luxusní kousky. Chcete-li si zařídit dokonalou venkovní kuchyni, ani tady Vás grily Napoleon nezklamou. Výrobce navíc ke grilům nabízí velmi širokou nabídku příslušenství, se kterým se Váš gril stane plnohodnotnou venkovní kuchyní. 

plynové grily napoleon

Plynové grily Napoleon Rogue

Plynové grily Napoleon Rogue jsou u této značky považovány za grily střední třídy, které svým výkonem opravdu neurazí. Zákazníci si mohou vybrat z několika velikostí a třídy vybavení grilu. Grily jsou nabízeny buď v černé barvě nebo nerezové. Pravidlem u těchto grilů je - zvolíte-li černý gril, budete mít uvnitř litinové rošty, zvolíte-li gril nerezový, budou uvnitř grilu masivní nerezové rošty. Většina grilů Napoleon Rogue je vybavena zadním hořákem pro dokonalé rožnění. Pro rok 2022 jsou tyto grily dodávány vč. dárku v podobě otočného špízu - rotisérie. Zároveň si můžete vybrat, zda Vám na bočním stolečku vyhovuje více obyčejný plynový vařič nebo vyhlášená Sizzle zone, kterou ocení hlavně milovníci pořádných steaků. Pod vanu grilu pak snadno umístíte i 10 kg PB láhev, co je perfektní hlavně z bezpečnostního důvodu. 

plynové grily Napoleon Rogue

Cestovní grily Napoleon Travel

Výrobce Napoleon pamatoval i na zákazníky, kteří rádi a často cestují. Cestovní grily Napoleon Travel můžete umístit na terasu či balkon, ale perfektně je využijete i na dovolené či při kempování. Můžete si vybrat, jestli chcete brát s sebou na cesty plynovou láhev nebo Vám postačí menší kartuše. Dále stojí na zvážení, zda si pořídit gril, který postavíte na jakýkoliv stůl, či zasadíte do stojanu nebo vybrat rovnou verzi se skládací konstrukcí. Konstrukci naprosto jednoduše složíte i společně s grilem a cestujete  jako s cestovním kufrem na kolečkách :-)

plynové grily Napoleon

Luxusní plynové grily Napoleon Prestige

gril napoleon phantom 500

Vestavné grily Napoleon

vestavný gril Napoleon

Plynové grily Napoleon Freestyle - novinka 2022

plynový gril napoleon freestyle

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit