RPS425RSIBPK-2
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue 425 PRO-S
Plynový gril Napoleon Rogue 425 PRO-S se třemi trubkovými, jedním zadním a jedním bočním hořákem.




| Rozměry grilu (v x š x h) | 140 x 123 x 63,5 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní litinové rošty WAVE |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, 1 boční SizzleZone, zadní infrahořák, termosonda v poklopu, litinový rošt WAVE, systém zapalování JET-FIRE, 2x nerezový stolek (pravý sklápěcí) |
| Hmotnost | 67 |
| Barva | černá |
| Příkon | 23,75 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové, nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,76kw/dm² |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
46 990 Kč
38 490 Kč
43 990 Kč
41 990 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
17 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
24 990 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
4 590 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...