RP30FTPK-PHM
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue PRO Plancha Phantom
Napoleon Rogue PRO Plancha Phantom je plynový gril se 4 hořáky v v nadčasové černé barvě.



| Rozměry grilu (v x š x h) | 152 x 105 x 60 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | ocelová varná deska o tloušťce 3,5 mm a rozměrech 70 x 44 cm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Barva | matně černá |
| Příkon | 10,80 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,35kw/dm² |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
41 990 Kč
17 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
29 990 Kč
27 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....