RSE425RSIBPMK-1-PHM
Napoleon
Poslední vystavený kus
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Phantom RSE 425
Napoleon Phantom RSE425 je plynový gril se 3 hořáky v v nadčasové černé barvě.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 130 x 64 x 121 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Grilovací rošt | masivní nerezový rošt o velikosti 60 x 45 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Hmotnost | 67 |
| Barva | matně černá |
| Příkon | 23,75 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části, na víko grilu a nerezové rošty |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,76kw/dm² |
39 990 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
24 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
41 990 Kč
17 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
29 990 Kč
27 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...