Co použil Divokej Bill na grilování na dřevěném uhlí v plynovém grilu?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, co používal Divokej Bill s Mistrem Málkem na videu při grilování klobás Divokýho Billa na dřevěném uhlí v plynovém grilu Napoleon? Jak to funguje?
Antonín V.

Naše odpověď:

Dobrý den, Antoníne, děkujeme Vám za otázku. Při grilování klobás Divokýho Billa na plynovém grilu Napoleon používal Divokej Bill s Mistrem Málkem na videu zásobník na uhlí ICT pro plynové grily Napoleon. Jedná se o perforovaný litinový zásobník, který je přímo určený pro grilování na dřevěném uhlí uvnitř plynových grilů Napoleon. Díky tomuto zásobníku máte tedy dva různé typy grilů v jednom.

Těžká litina, ze které je zásobník vyrobený, je naprosto perfektní pro použití v kombinaci i s dřevěným uhlím. Litina, jak je známo, dlouho drží naakumulovanou teplotu a dochází tak k dokonalému sálavému efektu.

zásobník na uhlí ICT pro plynové grily Napoleon

Jak funguje zásobník na uhlí ICT pro plynové grily Napoleon?

  • Zásobník na uhlí naplníte buď grilovacími briketami nebo dřevěným uhlím, pro zauzení můžete použít i namočené udící lupínky, a položíte ho přímo na nerezové hořáky plynového grilu Napoleon. Neumisťujte zásobník na chrániče hořáků nýbrž přímo na hořáky. 
  • Otočením regulačního knoflíku grilu zapálíte nerezového hořáky, kterými následně dojde k zažehnutí dřevěného uhlí.
  • Když se uhlí v zásobníku dostatečně rozhoří, můžete hořáky vypnout a dále na grilování používáte pouze rozžhavené brikety či dřevěné uhlí. 
  • Pokud chcete maso zaudit, můžete na konci grilování přihodit do zásobníku dřevěné štěpky. Ty doporučujeme před použitím namočit na cca 30 minut do vody - nedojde tak k jejich okamžitému shoření.

grilování divokej bil mistr málek

V případě, že budete mít o litinový zásobník na uhlí pro plynové grily Napoleon zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit