Grily Napoleon Rogue 

Grily Napoleon Rogue

Grily Napoleon Rogue představují zlatou střední cestu pro ty, kteří chtějí větší víceúčelový gril, na kterém budou moct grilovat kdykoliv, aniž by museli vykonávat nějakou delší přípravu, ale zároveň nepotřebují vyloženě profesionální gril vhodný do restaurace, jehož cena se pohybuje ve výrazně vyšších sférách než naše všestranné grily Napoleon Rogue.

Plynové grily Napoleon jsou k dostání v provedení s komplet nerezovým pláštěm anebo modely se smaltovaným povrchem v černé barvě. Kromě toho, obě varianty jsou dostupné v několika různých velikostech – smaltovaná varianta je k dostání ve třech...

Zobrazit celý text

Grily Napoleon Rogue představují zlatou střední cestu pro ty, kteří chtějí větší víceúčelový gril, na kterém budou moct grilovat kdykoliv, aniž by museli vykonávat nějakou delší přípravu, ale zároveň nepotřebují vyloženě profesionální gril vhodný do restaurace, jehož cena se pohybuje ve výrazně vyšších sférách než naše všestranné grily Napoleon Rogue.

Plynové grily Napoleon jsou k dostání v provedení s komplet nerezovým pláštěm anebo modely se smaltovaným povrchem v černé barvě. Kromě toho, obě varianty jsou dostupné v několika různých velikostech – smaltovaná varianta je k dostání ve třech velikostech, nerezové grily Napoleon Rogue u nás najdete ve dvou velikostech.

Všechny grily typu Napoleon Rogue jsou vybavený osvědčeným litinovým roštem WAVE s chrakteristicky zvlněnou mřížkou. Masivní litina výborně kumuluje teplo a velmi se tak hodí pro intenzivní grilování při zvlášť vysokých teplotách. Takže až budete chtít své přátele ohromit dokonale propečeným hovězím steakem s otisknutou mřížkou, jsou plynové grily Napoleon Rogue tím pravým parťákem, se kterým z vás bude mistr steaků jedna dvě.

Zobrazuji 1 – 12 z 12 produktů

Díky minimální prodlevě mezi zapálením grilu a rozpálením na požadovanou teplotu, která se pohybuje v řádech několika málo minut, můžete grilovat prakticky kdykoliv. O víkendu, dopoledne, odpoledne, ráno, večer, v noci…prostě kdykoliv, kdy vás honí mlsná a máte nějakou tu půlhodinku, hodinku času, si na rozpáleném roštu něco ukuchtit. Aby bylo grilování na Napoleonech ještě větší pohoda, připomeneme si pár maličkostí, která nám s jejich ovládnutím pomohou.


Obal na grily Napoleon Rogue

Základem udržovaného grilu je kvalitní obal z pevné a odolné látky. Pro plynové grily Napoleon Rogue si u nás můžete zakoupit dokonale padnoucí obaly vyrobené z neprodyšné a velmi pevné PVC tkaniny. Díky obalu nebude na váš gril pršet a vyhnou se mu i další potíže způsobené nepříznivým počasím, například sněžením, padajícími kroupy apod. Kromě ochrany před negativními klimatickými vlivy brání obal do jisté míry mechanickému poškození grilu a spolehlivě jej ochrání před prachem a dalšími nečistotami.

Jak funguje zapalovací systém JET-FIRE?

Jednou z nejméně oblíbených činností spojenou s grilováním na dřevěném uhlí je pomalé rozpalování uhlíků na optimální provozní teplotu. I proto postupem času roste popularita moderních plynových grilů, mezi které se řadí i naše Napoleon Rogue. S plynovými grily si nemusíte lámat hlavu s nějakým rozpalováním uhlíků. Jednoduše otočíte knoflíkem, ozve se cvaknutí, přeskočí jiskra, vy máte zapáleno. Pak už stačí jenom chvíli počkat, až se gril rozpálí a můžete začít. A čím to je? Je to dáno tím, že moderní plynové grily využívají sofistikovanější systém zapalování, než jaký je běžný u klasických grilů na dřevěné uhlí. U plynových grilů se nejčastěji používá mechanické, takzvané piezo zapalování anebo elektrický systém zapalování.

Grilování steaků s Napoleonem Rogue

Všechny grily Napoleon Rogue jsou vybaveny speciálním grilovacím roštem s charakteristicky zvlněnou mřížkou vyrobenou z masivní černé litiny. To je materiál, mezi jehož hlavní přednosti patří výtečná kumulace tepla. Díky tomu se grilovací rošt v Napoleonu Rogue rozpálí rychleji a na vyšší teplotu, což následně oceníte při grilování steaků, které budou mít díky prudkému ogrilování krásně křupavou krustu, šťavnaté maso a jako bonus nádherný otisk rozpálené mřížky.

Kam umístit plynovou bombu?

Jeden z častých problémů, se kterým si majitelé plynových grilů lámou hlavu, je kam umístit plynovou bombu, tak aby co nejmíň překážela a zároveň řádně a hlavně bezpečně fungovala. Někdo dává bombu za gril, někdo vedle grilu a u grilů Napoleon Rogue se dává plynová bomba pěkně do skříňky pod grilem. Všechny modely plynových grilů Napoleon Rogue jsou pro tyto účely vybaveny prohloubeným dnem, do kterého plynová bomba krásně zapadne a nijak nepřekáží.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit