P30FTSIBPK-CZ-PHM
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue PRO Plancha se Sizzle Zone Phantom
Napoleon Rogue PRO Plancha Phantom je plynový gril se 4 hořáky a boční Sizzle Zone v nadčasové černé barvě



| Rozměry grilu (v x š x h) | 152 x 105 x 60 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | ocelová varná deska o tloušťce 3,5 mm a rozměrech 70 x 44 cm |
| Hmotnost | 73 kg |
| Barva | matně černá |
| Příkon | 13,80 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,35kw/dm² |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
24 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
41 990 Kč
17 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
27 990 Kč
Jaro je tu a k němu patří i výlety, které nás stojí hodně energie, obzvlášť pokud se rozhodnete...
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...