RSE525RSIBPK-1
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue SE 525 černý
Plynový gril Napoleon Rogue SE 525 v moderní černé barvě se čtyřmi nerezovými hořáky a bočním vařičem

| Rozměry se zavřeným poklopem | 153 x 123 x 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní litinový WAVE, rozměr 74 x 45 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 4 nerezové hořáky, 1 boční hořák, 1 zadní infra hořák, zapalovací systém JET-FIRE, zvlněný litinový rošt WAVE, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky |
| Hmotnost | 79 kg |
| Příkon | 26,1 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové, nerezové části grilu, víko grilu a nerezový rošt |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,7kw/dm² |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
24 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
17 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
29 990 Kč
27 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...