R425SIBPSS
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:32 980 Kč
Sleva10 %
ušetříte3 298 Kč
Gril Napoleon Rogue 425 nerez
Napoleon Rogue 425 SIB je plynový gril se 3 hořáky a nerezovým pláštěm.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 120 x 140 x 63 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | porcelánem smaltovaný litinový rošt o velikosti 60 x 45 cm |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Hmotnost | 57,6 kg |
| Barva | nerezová ocel |
| Příkon | 15,6 kW |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
24 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
41 990 Kč
17 990 Kč
35 990 Kč
29 990 Kč
27 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...