Grill Control 

Grill Control

Kdo by nechtěl mít chytrý plynový gril, který si reguluje teplotu sám a nabízí dokonalou kontrolu nad celým grilovacím procesem bez zbytečného stresu? S Grill Control proměníte každý plynový gril na inteligentní zařízení, umožňující pohodlné ovládání a monitorování teplot přímo z mobilního zařízení.

Díky snadnému použití, flexibilitě a možnosti vytvořit vlastní teplotní profily nebo využít přednastavených programů, Grill Control společně s naším BBQ kořením zajistí, že maso bude vždy originální a dokonale ugrilované.

Zobrazit celý text

Kdo by nechtěl mít chytrý plynový gril, který si reguluje teplotu sám a nabízí dokonalou kontrolu nad celým grilovacím procesem bez zbytečného stresu? S Grill Control proměníte každý plynový gril na inteligentní zařízení, umožňující pohodlné ovládání a monitorování teplot přímo z mobilního zařízení.

Díky snadnému použití, flexibilitě a možnosti vytvořit vlastní teplotní profily nebo využít přednastavených programů, Grill Control společně s naším BBQ kořením zajistí, že maso bude vždy originální a dokonale ugrilované.

Zobrazuji 1 – 7 z 7 produktů

Grill Control aneb udělejte z Vašeho hloupého plynového grilu chytrý automat!

Přemýšleli jste někdy o plynovém grilu, který by se téměř o celý proces grilování postaral místo Vás, zatímco byste si užívali večer s přáteli nebo rodinou? S adaptérem pro plynové grily Grill Control se tento sen stává skutečností. Toto inovativní zařízení mění běžný plynový gril na chytrý gril Vašich snů. Stačí jej připojit na ovládací knoflík grilu a můžete teplotu a proces grilování ovládat přímo z Vašeho chytrého telefonu. Zapomeňte na neustálé kontroly a úpravy teploty!

grill control

Proč si pořídit adaptér Grill Control k plynovému grilu?

Na to známe jednoduchou odpověď: protože grilování by mělo přinášet hlavně radost a umožnit sdílení skvělého jídla se svými příbuznými a přáteli bez stresu z permanentní kontroly teploty uvnitř komory grilu. Díky adaptéru Grill Control bude jídlo v Vašeho plynového grilu vždy dokonale propečené, což Vám umožní plně se věnovat hostům. Zařízení je kompatibilní s širokou škálou plynových grilů. To zajišťuje, že vynikající grilovací zážitek je dostupný téměř pro každého.

Jak adaptér k plynovému grilu Grill Control funguje?

Adaptér Grill Control řídí teplotu uvnitř Vašeho plynového grilu pomocí teplotního čidla uloženého uvnitř grilovací komory a chytrého, baterií napájeného, nástavce pro ovládací knoflík grilu. Aplikace Grill Control ve Vašem chytrém telefonu pak umožňuje pohodlně nastavit všechny požadované teploty a doby grilování. Po zahájení grilování provede Grill Control všechna nastavení automaticky podle požadovaného propečení masa nebo předem připraveného receptu.

Pro jaké plynové grily je Grill Control určený?

Adaptér pro dálkové ovládání plynového grilu je určený pro plynové grily kanadského výrobce Napoleon, německé grily Rösle, americké grily Weber a plynové grily Broil King. 

Plynové grily Napoleon kompatibilní s adaptérem Grill Control:

 • grily Napoleon Phantom Prestige
 • grily Napoleon Prestige Pro
 • grily Napoleon Prestige
 • grily Napoleon Rogue SE
 • grily Napoleon Rogue XT
 • grily Napoleon Rogue od modelu 425 včetně

adaptér grill control

Plynové grily Rösle kompatibilní s adaptérem Grill Control:

Plynové grily Weber kompatibilní s adaptérem Grill Control:

 • grily Weber Genesis II
 • grily Weber Spirit II

Plynové grily Broil King kompatibilní s adaptérem Grill Control:

 • grily Broil King Baron
 • grily Broil King Imperial
 • grily Broil King Regal
 • grily Broil King Signet
 • grily Broil King Sovereign

Jaký adaptér Grill Control vybrat pro Vás plynový gril?

Při výběru adaptéru Grill Control pro Váš gril je nutno zvolit adaptér, který je pro Váš gril přímo určený. Ovládací knoflíky různých výrobců mají odlišné velikosti a tvary, proto je každé zařízení speciálně přizpůsobeno různým modelům plynových grilů od různých výrobců a navrženo přesně pro tvar a velikost příslušného ovládacího knoflíku. Pokud zvolíte adaptér od jiného výrobce, nebude Vám na knoflík grilu pasovat!

Co obsahuje startovací sada Grill Control?

 • adaptér na knoflík plynového grilu Grill Control        
 • nabíjecí kabel         
 • magnetická destička         
 • teplotní sonda       
 • návod

Jak složitá je instalace adaptéru Grill Control na gril?

Přestavba Vašeho plynového grilu na skutečně chytrý gril trvá jen několik sekund a nevyžaduje žádné speciální umění. Potřebujete pouze startovací sadu Grill Control vhodnou pro příslušný plynový gril.

Před prvním chytrým grilováním je třeba zařízení nejprve připojit k požadovanému ovládacímu knoflíku. Pro maximální využití nepřímé grilovací metody je potřeba použít buď levý, nebo pravý krajní ovládací knoflík.

Pod ovládací kolečko, které máte vybrané, připevněte destičku adaptéru. Grill Control pak jednoduše vždy nasadíte na správné místo. V případě, že budete chtít při grilování používat adaptér pro různé ovládací knoflíky, bude potřeba dokoupit další magnetickou destičku pro adaptér Grill Control.   

Jak začít grilovat s adaptérem Grill Control?

 1. Zapněte adaptér Grill Control a navažte spojení ovladače s aplikací ve Vašem chytrém telefonu či tabletu.    
 2. Aby bylo dosaženo správných výsledků, je nutné, aby před zahájením grilování byl adaptér připojen pomocí Bluetooth k aplikaci Grill Control
 3. Po spuštění zařízení a navázání spojení s aplikací ve Vašem chytrém telefonu můžete ihned začít. Stačí v aplikaci vybrat příslušný model grilu a adaptér Grill Control je během několika sekund nakonfigurován.   
 4. Dalším krokem je připevnění grilovací sondy na vhodné místo v grilu pomocí magnetického adaptéru.
 5. Kabel pak jednoduše vyvedete z boku grilovací skříně a připojíte jej k adaptéru Grill Control.     
 6. Spusťte gril a nastavte hořák, na kterém má být adaptér Grill Control připojen, na nejnižší možný stupeň.
 7. Zařízení nyní umístěte vertikálně na ovládací knoflík. Magnetická destička pak drží regulátor pevně v požadované poloze.   
 8. V aplikaci nyní můžete spustit proces grilování. Po spuštění se ovladač Grill Control nejprve otočí proti směru hodinových ručiček, aby bylo zajištěno, že je ovladač nastaven na nejnižší úroveň.
 9. Poté se přehraje požadovaný program grilování a korunka adaptéru Grill Control začne pohybovat ovládacím knoflíkem do požadované polohy pro nastavenou teplotu.

aplikace adaptéru grill control

Co vše lze ovládat a sledovat pomocí aplikace Grill Control?

Aplikace Grill Control = ovládání plynového grilu pomocí chytrého telefonu. Bezplatná aplikace Grill Control (pro iOS a Android) umožňuje přizpůsobit nastavení pro dokonalý průběh grilování a zároveň hlídá:       

 • stálou teplotu grilování po nastavenou dobu 
 • konstantní teplotu grilování až do dosažení určité teploty v jádře       
 • několik teplotních intervalů podle časových předvoleb     
 • několik teplotních intervalů podle přednastavené teploty jádra      
 • přednastavení spuštění      
 • spuštění funkce předehřevu      
 • přehrávání různých teplotních intervalů po sobě       
 • vytvoření jednotlivých předvoleb      
 • vytvoření časovače s jednotlivými časovými programy, teplotami grilování a teplotami jádra        
 • přijímání oznámení        
 • akustické výstražné signály při vznícení tuku a prázdné plynové lahvi  

Poznámka: pro všechny předvolby s teplotou v jádře je zapotřebí přídavná sonda do masa pro Grill Control.

V jakém jazyce je dostupná aplikace pro adaptér Grill Control?

Aplikace nainstalovaná ve Vašem chytrém telefonu společně s adaptérem Grill Control přináší revoluční způsob ovládání plynových grilů, avšak je třeba zmínit, že v současné době není aplikace k dispozici v českém jazyce. Aplikace je dostupná v angličtině, němčině, italštině a španělštině. I přes absenci českého jazyka si uživatelé mohou užívat výhod, které Grill Control nabízí, a to díky jednoduchosti a velmi intuitivnímu návodu použití aplikace.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit