R365SBPK-1-RC
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue 365 Legend
Plynový gril Napoleon se dvěma hořáky a bočním vařičem.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 121 x 121 x 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt WAVE |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, 1 boční hořák s plotýnkou, zapalovací systém JET-FIRE, litinový rošt WAVE, termosonda s budíkem, sklápěcí poličky. |
| Hmotnost | 57 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 10,5 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | 5 kg PB lahev a 7,5 kg kompozitní lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
39 990 Kč
44 490 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
44 490 Kč
36 990 Kč
24 990 Kč
46 990 Kč
37 990 Kč
49 990 Kč
38 490 Kč
44 490 Kč
43 990 Kč
4 590 Kč
5 190 Kč
6 199 Kč
5 190 Kč
2 890 Kč
2 890 Kč
28 990 Kč
29 990 Kč
41 990 Kč
29 682 Kč
35 990 Kč
29 990 Kč
27 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...