PRO665RSIBPSS-3
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Prestige Pro 665 nerez
Velký, luxusní plynový gril s novými funkcemi se sedmi hořáky a bohatým příslušenstvím.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 195 x 65 x 130 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní nerezový rošt WAVE o velikosti 5 212 cm2 |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | nerezový rošt WAVE, ohřívací rošt, 5 nerezových hořáků, 1 hořák na uzení, 1 zadní hořák, 1 boční hořák, miska s prkénkem na krájení, skříňka na bombu, teploměr s budíkem, zapalování JET-FIRE, osvětlení grilovacího roštu, podsvícené regulační knoflíky |
| Hmotnost | 150 kg |
| Barva | nerezová |
| Záruční doba | doživotní záruka na nerezové části, víko grilu a nerezový grilovací rošt |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,65kw/dm² |
79 990 Kč
87 990 Kč
65 190 Kč
91 990 Kč
112 990 Kč
63 990 Kč
74 990 Kč
177 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
69 990 Kč
149 990 Kč
84 990 Kč
68 990 Kč
87 990 Kč
6 199 Kč
163 990 Kč
106 990 Kč
106 990 Kč
9 320 Kč
159 900 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...