PRO500RSIBPSS-3
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez
Napoleon Prestige Pro500RSIBPSS je luxusní plynový gril s šesti hořáky a nerezovým pláštěm.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 132 x 169 x 65 cm |
| Palivo | plyn (propan-butan) |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Grilovací rošt | dvoudílný masivní rošt z nerezové oceli o velikosti 45 x 71 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Výkon grilu | 25,7 kW |
| Základní vybavení | 4 základní hořáky, 1 zadní infrahořák, 1 boční infrahořák, zásobník na led, teploměr, kolečka s pojistkou, velký úložný prostor, nerezový grilovací rošt se zvlněnouo mřížkou, ohřívací rošt, osvětlení grilovací plochy, skříňka s dvoukřídlými dvířky |
| Záruční doba | doživotní záruka na nerezové části, víko grilu a nerezový grilovací rošt |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,7kw/dm² |
79 990 Kč
65 190 Kč
91 990 Kč
112 990 Kč
63 990 Kč
74 990 Kč
177 990 Kč
122 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
69 990 Kč
149 990 Kč
84 990 Kč
68 990 Kč
87 990 Kč
6 199 Kč
163 990 Kč
106 990 Kč
106 990 Kč
9 320 Kč
159 900 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...