PRO665VXRSIBPSS-4
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Prestige PRO665 WIFI NEREZ
Luxusní plynový gril Prestige PRO665 WIFI kanadského výrobce Napoleon v nerezovém provedení

| Rozměry grilu (v x š x h) | 195 × 65 × 130 cm (výška s otevřeným poklopem 147 cm) |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | masivní nerezový rošt WAVE o velikosti 91 x 46 cm (síla drátu 9 mm) |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | masivní nerezový rošt, 5x nerezové hořáky, 1x boční SIZZLE ZONA, 1x zadní hořák, boční pultíky, skříňka na plynovou bombu, dohřívací rošt, digitální panel, 3x teplotní sonda do masa |
| Hmotnost | 150 kg |
| Barva | nerez |
| Příkon | 31 kW |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
79 990 Kč
87 990 Kč
65 190 Kč
91 990 Kč
112 990 Kč
63 990 Kč
74 990 Kč
177 990 Kč
122 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
69 990 Kč
149 990 Kč
84 990 Kč
68 990 Kč
87 990 Kč
6 199 Kč
163 990 Kč
106 990 Kč
106 990 Kč
9 320 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...