PRO500RSIBNSS-3-CE
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez CNG
Napoleon Prestige Pro 500 je luxusní plynový gril na zemní plyn se šesti hořáky a nerezovým pláštěm.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 132 x 169 x 65 cm |
| Palivo | zemní plyn |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Grilovací rošt | dvoudílný masivní rošt z nerezové oceli o velikosti 45 x 71 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Výkon grilu | 25,7 kW |
| Základní vybavení | 4 základní hořáky, 1 zadní infrahořák, 1 boční infrahořák, zásobník na led, teploměr, kolečka s pojistkou, velký úložný prostor, nerezový grilovací rošt s mřížkou WAVE, ohřívací rošt, osvětlení grilovací plochy, skříňka s dvoukřídlými dvířky |
| Záruční doba | doživotní záruka na nerezové části, víko grilu a nerezový grilovací rošt |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,7kw/dm² |
79 990 Kč
87 990 Kč
65 190 Kč
112 990 Kč
63 990 Kč
74 990 Kč
177 990 Kč
122 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
69 990 Kč
149 990 Kč
84 990 Kč
68 990 Kč
87 990 Kč
6 199 Kč
163 990 Kč
106 990 Kč
106 990 Kč
9 320 Kč
159 900 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...